Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Mutlu Ol!

Gönderen Konu: Mutlu Ol!  (Okunma sayısı 2177 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Mutlu Ol!
« : Haziran 22, 2008, 01:03:16 ÖÖ »
Geceleri üşürdüm ama soğuktan değil...
Tutamamaktan sıcağı, tutunamamaktan sıcaklığa...

Geceler sensiz..
Geceler soğuk..
Sabahlara kadar ayaz geceler..

Gülümseyerek bakıyorum geçmişe. Yaşadığımız o güzel günlerin ardındansadece bunu yapabiliyorum. Gülerken ağlıyorum.... Nasıl diye sakınsorma; resimlerimize bakıyorum önce... Yaşadığımız güzel anlar geliyoraklıma gülüyorum. Ama sonra, evet sonra, şimdiki halimize dönüyorum vegözlerimden yaşlar akıyor... İçimdeki sevgin canlanıyor....

Ne yaptıysam yok edemedim bu sevgiyi... Kurtulamıyorum bir türlü. Güngeceye dönüyor bense resimlerimize bakıp, o anları tekrar yaşıyorum...Acı çekiyor ama kurtulamıyorum işte.. Vazgeçemiyorum Senden Birtanem...

Oysa ne çok demiştim kapılmayacağım, her şeye hazırlıklı olacağım diye.Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış. Ben kendimi sana ilk andateslim etmişim meğerse. Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakın, inanbende bilmiyorum çünkü. Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam.Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.

Ve Senden Son İsteğim...

Unut beni... Yeniden doğ bensiz.. Sakın kaybetme yaşama sevincini...Yaptıklarımın acısını belleğinden silerek büyü. Yaralı kalbini saryarınlarla, yeni umutlarla, yeni sevinçlerle. ilerde seni bekleyenmutluluğa koş, sana hiçbir zaman vermeyi başaramadığım mutluluğa koş..Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olan, bir o kadarda sana layıkolamayan, seni anlayamayan... Ben yaşarım acını, gözlerini hayal eder,biraz daha içer vururum kendimi kelimelere.. Dudaklarına dokunup senisevdiğimi söylemeyi özlerim ama yaşarım, yaşarım farkında olmadan...Mutlu ol, eksik olmasın yüzünden gülücükler, acılar bulmasın seni.Mutsuzluğumla, bu hayat üzerinde bundan sonra hiç olamayacak olmamla,sensizliğimle yargılayıp affet beni. Cezamı çekiyorum ben.

Her şeyden vazgeçerken tek vazgeçemediğim sana bir çift sözüm var. Seni Hala Seviyorum, Seni Seviyorum...

Mutlu ol.. Mutlu ol... Benim içinde mutlu ol Sevdiğim...

alıntı...
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2009, 05:46:13 ÖS Gönderen: elifsu »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek