Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sakın Dönme

Gönderen Konu: Sakın Dönme  (Okunma sayısı 2027 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Sakın Dönme
« : Haziran 22, 2008, 12:22:43 ÖÖ »
Aşkım yetmedisana..Yetinmek nedir hiç bilmezdin zaten..Ama benim sunduğum aşkyetinmen gerekenden çok daha fazlasını vaat etmişti sana..Benim gibisevmeye biliyorum yüreğin yetmedi…

.....Baştan evet daha en baştan biliyordum bir gün itilip unutulan nevarsa beni onlara katacağını..Kavgam,mücadelem seni anlık sevmelerleyaşatmak içindi..Hiçbir zaman sonsuza dek benim olmayacağınıbiliyordum..Asla bu beklentiyle sevmedim seni..Sevdim evet..Ve bir günhiçbir şey söylemeden çekip de gideceğini bile bile..Kalman,beni,benimseni sevdiğim kadar sevmen gerekmedi hiç..Hiçbir şey için bana sözvermen gerekmedi..Adı üstündeydi işte..Karşılıksızdı..Gerçekaşktı..Varlığını oluşturan hiçbir zerre beni anlamadı..Belki de anladıda ya ben sana fazla geldim yada sende bir şeyler eksik kaldı..

.....Biliyor musun?Her elimi uzattığımda boşluktu tuttuğum..Herdokunmak isteyişimde hiçbir şeydi bulduğum..Her yemin edişimde bozmakoldu sonum..Savruldum..Ettiğim dualar kadar yoktun..Her sana bakışımdagözlerin öyle derin uçurumlara attı ki beni düşüp ölmekten değil herdüştüğümde ölememekten yoruldum..Hiç isyan etmedim kadere..Hiç kimseyisorumlu tutmadım..Hiç beddua etmedim sana ve hiç lanet okumadımaşkına..Hiç ağlamadım ardından bakarken..Hiç uykularımbölünmedi..Yaşamaya hiç ara vermedim ve hiçbir vakit düşünmedimölümü..Yaşamalı ve yaşadıkça seni sevmeliydim..Çünkü biliyordum..Aşkınbenimle birlikte gelmeyecekti mezara..Öteki dünyadakavuşamayacaktık..Burada sevemediysen beni orada da sevemeyecektin..İkidünyada da yokluğunu çekmek fazlaydı kahrolurcasına seven gönlüme..

.....Ben böyleyim işte..Böyle büyük sevdim seni..Söylesene kim sevdiseni bu kadar körü körüne..Bu kadar beklentisiz..Bir varlığı seviyorolmak kolaydı her zaman..Bense yokluğunu sevdim senin..Kolay olanvarlığını değil,zor olan yokluğunu sevdim..Dönmen için değil..Hiçdönmeyeceğini bilerek…Sevmen için değil,hiç sevmeyeceğinibilerek,koskocaman bir sensizliği içimdeki her bir hücreye itinaylayerleştirerek,gittiğin yollara mutluluk dualarıserperek,beklemeden,ağlamadan,dönmen için yalvarmadan,ölmeden,yaşayayaşaya ve acımı sindirerek sevdim..
.....Dönme sakın

alıntı...
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2009, 05:41:55 ÖS Gönderen: elifsu »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
sakın dönme
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2008, 12:32:47 ÖÖ »
sitem dolu bir siir ama sitemini guzel ifade etmis yazan

tesekkurler +

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye