Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Polisiye Gerilim Sevenler

Gönderen Konu: Polisiye Gerilim Sevenler  (Okunma sayısı 2789 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı el_Firar

• Yeni Üye
  • *
« : Haziran 24, 2009, 03:01:40 ÖÖ »
Arkadaşlar Polisiye Gerilim Romanı Diyince ilk AkLa Gelen Şüphesiz Fransız Yazar "JeAn ChrisTophe Grange" geliyor. Sizlere yazarın Okuduğum ve Gerçekten Sürükleyici Kitaplarını Önereceğim Şİmdi.

Şeytan Yemini

Polisiye gerilim gibi başlasa da insanın tüylerini ürperten metafizik unsurlar romanda öylesine güzel harmanlanmış ki tüm insanlığın ortak sorgulamaları olan iyilik, kötülük, şeytan, inanç, satanizm, din, arkadaşlık ve ölüm konularındaki zayıflıklarımız öylesine ince yerlerinden yakalanmış ki soluksuz bir okuma vaat ediyor.
Ölüm yolundan geri dönmeyi başaranlar deneyimlerinde hep aynı verileri anlatırlar. Uzun karanlık bir yol ve ucunda görünen parlak bir ışık.Ya o yolun sonunda parlak bir ışık yoksa?..
Öldükten sonra geri dönenler hep iyilikleri mi beraberlerinde getirirler?..

Siyah Kan (Arkadaşlar eğer Bir Polisiye gerilim Okumak istiyorsanız bence bu kitapdan başlayın. ;))

"Siyah Kan".Yazarın bir yıl gibi kısa bir sürede kaleme aldığı kitap serbest dalış şampiyonu bir katil ile eski paparazzi, kötülük fikrine ve kaynağına takıntılı bir gazeteciyi karşı karşıya getiriyor. Katil hapiste… Ama daha önce Kamboçya, Tayland, Malezya’da kan dökmüş. Kadınların kanı… Gazetecinin onunla temasa geçmek için oynadığı oyun romanın temelini oluşturuyor. Ama katil bu yemi bir süre sonra yutmuyor. İşte gerçek heyecan da orada başlıyor. Kim av, kim avcı, birbirine karışıyor.

Taş Meclisi

tesadüfî bir trafik kazasıyla birlikte gelişir. Hayvanların, özellikle de yırtıcı hayvanların doğal çevrelerindeki davranışlarını inceleyen ve şaolin boksu meraklısı olan Diana Thiberge, genç kızlık dönemini karartan korkunç bir dramı yaşadığından beri hiçbir erkeği öpmemiştir. Bu demir karakterli genç kadın, küçük Lu-Sian'ı evlat edindikten sonra, korkunç deneylerin yaşamında iz bırakacağını aklına bile getirmez. Paris'e dönüşlerinin hemen ardından, Diana ve Asya kökenli oğlu korkunç bir trafik kazası geçirirler. Ama bu kazada bir cinayet teşebbüsünü hatırlatan her şey vardır. Ölümün eşiğindeki küçük Lucien, Berlin'den gelen esrarengiz bir doktor tarafından kurtarılır. İşte burada sorular ortaya çıkar: bu doktora kim haber vermiştir? Hastayı nasıl ve neden kurtarmıştır?
Soruların cevabını bulma serüveni, parapsikolojiden Şamanizme varan inançlar yumağını çözdükçe karmaşıklaşır. Paris’te başlayan arayış, Sibirya’nın derinliklerine kadar uzanır. Ve tabiî korku ve gerilim de...

Kızıl Nehirler

Mathieu Kassovitz tarafından filme çekilen ve başrollerinde Jean Reno ve Vincent Kessel’in oynadığı "Kızıl Nehirler", birbirini tamamlayan, iki gözü pek polisin son derece karanlık ve karmaşık bir cinayeti çözme çabasını anlatır. Küçük bir Fransız kasabasında meydana gelen bir cinayet, roman kahramanı iki polisin merakını körükler. Sonuçta kökü eskilere uzanan bir gizli örgüt çıkacaktır ortaya ve hiçbir şeyin tesadüf olmadığı gözler önüne serilir.

Arkadaşlar bunlar GranGe'ın önerdiğim Kitapları Gerçekten Çok Etkileyici Özellikle Siyah Kan'ı Okumanızı Öneriyorum. Bunun Dışında yazarın Kurtlar İmparatorluğu (Bu Kitap bizimle İlgili birassa Bozkurtlar ;) ),Leyleklerin uçuşu ve zenir'in laneti bunları önermiycem :)
« Son Düzenleme: Haziran 24, 2009, 05:13:23 ÖS Gönderen: mirac »

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
Polisiye Gerilim Sevenler :=)
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2009, 10:51:53 ÖÖ »
Tevafuk olmuş... şuan elime olan kitap Şeytan Yemini  (( ))...

henüz 152. sayfadayım ve son 5-6 sayfada okumaya değer bişeyler olmaya başladı kitapta!! şu ana kadar sıkıcı geldi bana ama bakalım önümde dha çok sayfa var belki bundan soraki sayfaları daha sürükleyicidr..

teşekkürler paylaşım içn ;)

« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2009, 07:21:28 ÖS Gönderen: CaSaMpY »

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 24, 2009, 01:20:54 ÖS »
Taş meclisinin filmini geçen yaz izlemiştim bu kitapla bi alakası olabilir mi, bilemiyorum ama film güzeldi ;)
diğer kitapları bakalım zaman bulabilirsek inşallah tşk'ler paylaşım için kardeşim ;)

Çevrimdışı el_Firar

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 24, 2009, 02:11:07 ÖS »
Ben Teşekkür Ederim

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
« Yanıtla #4 : Haziran 24, 2009, 06:53:14 ÖS »
Taş meclisinin filmini geçen yaz izlemiştim bu kitapla bi alakası olabilir mi, bilemiyorum ama film güzeldi ;)
diğer kitapları bakalım zaman bulabilirsek inşallah tşk'ler paylaşım için kardeşim ;)

evet film bu kitaptan sinemaya uyarlama zaten ;)

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek