Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Gaziantep Meslek Edindirme Kursları

Gönderen Konu: Gaziantep Meslek Edindirme Kursları  (Okunma sayısı 2779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Gaziantep Meslek Edindirme Kursları
« : Haziran 10, 2015, 07:43:49 ÖS »
Gasmek
İlk etapta Gamek olarak kurulan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları 2015 yılında ismini Gasmek olarak değiştirmiştir. Sadece ismi değişmekle sınırlı kalmamış, aynı zamanda kurs merkezi sayısında ciddi bir artış yaşanmıştır. 16 Yaş ve üzeri herkesin ücretsiz yararlanabildiği Gasmek Kursları 12 farklı noktada bulunmaktadır. Yaklaşık 100 branşta eğitim seçeneği sunulan Gasmek’te kayıtlar internet üzerinden online yapılmaktadır. Ön kayıt niteliğinde olan bu başvuru sonrası sizi arayarak başvuru yaptığınız kurs merkezine asıl kayıt için gelmeniz istenecektir. Genel kayıtları Eylül ayı başlamakta olup, Gasmek hakkında daha fazla bilgiye yandaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.ismekkurs.com/gasmek

Gasmek Yaz Okulları
Yukarıda yer alan kurum 16 yaş ve üzeri bireylere sanat ve meslek eğitimleri verirken okullarla birlikte kapanmaktadır. Gasmek yıl sonu sergileri ile eğitime ara veren kurum hız kesmeden yaz okulları ile devam etmektedir. Öğrencilere yönelik olan Gasmek Yaz Okulları 2 farklı grupta eğitim vermektedir. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için spor ağırlıklı olup, lise öğrencileri için dersler ve üniversiteye hazırlık eğitimleri vermektedir.

Gaziantep Halk Eğitim Merkezleri
Yaklaşık 2 milyon insanın yaşadığı Gaziantep sanat ve meslek kursları için sunulan alternatiflerden biride Halk Eğitim Merkezi olup, 9 farklı ilçede size en yakın noktada bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman kayıt olma imkanı olup, 12 kişilik başuru listesine ulaşan branşlar eğitime başlamaktadır.

Gaziantep Mesleki Eğitim Merkezi
Kalfalık ve ustalık belgesi alma imkanı bulacağınız, ileri seviye mesleki eğitim imkanı bulacağınız Gaziantep Mesleki Uzmanlık Merkezi aynı zamanda sanayileşmeye imkan sağlamaktadır. Eğitimci olmak isteyenler için Usta öğretici belgesi veren kurumu mutlaka yakından tanımanızı öneririz.

Gaziantep İşkur Kursları
Hem eğitim, hemde iş imkanı arayanlar için bu sefer Gaziantep İşkur Kursları önereceğiz. İş ve işçi arasında güvenli bir köprü kuran Türkiye İş Kurumu Gaziantep ilimizde tek şube ile hizmet vermektedir. Gaziantep İşkur Kursları ve güncel iş ilanları için aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerini kullanınız.

Gaziantep İş Kurumu
Emek Mahallesi 5 Cadde 2.Sokak No:10 Şehitkamil
0342 321 34 15

Gaziantep Kosgeb Kursları
Yukarıda yer alan eğitimler hep mesleki ve iş alanında olup, şimdi ise Gaziantep ilimizde kendi işini kurmak isteyenler için maddi ve bilgi birikimi yönünde imkan sağlayan Gaziantep Kosgeb kursları hakkında bilgi vereceğiz. Yeni iş kuracak girişimcilere maksimum 100 Bin TL hibe ve faizsiz kredi desteği sağlayan Kosgeb bu imkandan yararlanmak için ilk etapta 70 saat sürecek olan Gaziantep Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik kurslarından yararlanmaktadır. Bu eğitimi alabileceğiniz 2 kurum olup, aşağıda adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Gaziantep Kosgeb Hizmet Merkezi Müdürlüğü
KÜSGET Sanayi Sitesi Anafartalar Bulvarı No:16-18 Şehitkamil
0342 235 01 15

Nizip Ticaret Odası
İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No:2 Nizip
0342 517 10 11

https://www.ucretsizkurs.net/gaziantep-kurslar

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek