Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
İstanbul'da İsmek Kursları Ne Zaman Başlıyor?

Gönderen Konu: İstanbul'da İsmek Kursları Ne Zaman Başlıyor?  (Okunma sayısı 1240 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
İstanbul'da İsmek Kursları Ne Zaman Başlıyor?
« : Haziran 02, 2015, 07:18:26 ÖÖ »
İsmek Kursları Ne Zaman Başlıyor
İlk etapta yapmamız gereken kayıt süreci olup, bunun için ilk başvuru Eylül ayı ilk haftası başlamaktadır. Hangi gün olacağı ise 1 ay kala İsmek tarafından açıklanmaktadır. Bugüne kadar günleri sürekli değişiklik göstermesi nedeniyle Eylül ayı ilk haftası olarak belirtiyoruz.

İsmek Online Nedir?
İlk olarak İsmek 2014-2015 eğitim öğretim döneminde uygulamaya başlanna online başvuru bir çok sıkıntıya çözüm olmuştur. Onlardan biride kayıt tarihlerinde İstanbul dışında olan insanların mağduriyeti giderilmiştir. Genel kayıtların başlaması ile birlikte internet bağlantısı olan her yerden sadece 2 dakikanızı ayırarak İsmek kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz zamana başvurunuzu iptal edebilirsiniz.

Yeni Sistemde Kayıt Nasıl Yapılır?
Eylül ayı ilk haftası başlayan kayıtlar ile sizde kursiyer.ismek.org adresinden geç kalmadan asil kayıtlar dolmadan başvurunuzu yapmalısınız. Siteye girdiğinizde sizdn kimlik bilgileriniz istenmektedir. T.C. Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve Doğum Tarihi bilgilerinizle sisteme giriyorsunuz. Herhangi bir üyelik ve şifre gerektirmemekte olup, ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kurs merkezleri, branşlar, eğitim tarihleri, başvuru durumu, doluluk sayısı aklınıza gelecek tüm verilere ulaşabilirsiniz.

Eğitimler Ne Zaman Başlıyor
Genel kayıtlar alındıktan sonra ilk eğitim 1 Ekim’de başlamaktadır. Bu sadece başlangıç olup, alacağınız eğitimin süresine göre o branş yıl içerisinde bir çok defa tekrarlanabilir. O nedenle kayıt sayfasında sürekli başvuru yapabileceğiniz eğitim mutlaka bulunmaktadır. Yani kayıtlar eğitim sonuna kadar devam etmektedir.

https://www.ismekkurs.com/ismek-kurslari-ne-zaman-basliyor

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek