Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Gesmek'in Yıl Sonu Sergisi Başlıyor

Gönderen Konu: Gesmek'in Yıl Sonu Sergisi Başlıyor  (Okunma sayısı 784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avon

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Gesmek'in Yıl Sonu Sergisi Başlıyor
« : Mayıs 23, 2015, 07:12:45 ÖÖ »
Gebze Yıl Sonu Sergisi 27 Mayıs’ta Başlıyor
Asıl heyecan ve gösteri şimdi başladığını söyleyebiliriz. Gesmek Yıl Seonu Sergisi 2015 gösterileri 27 Mayıs 3 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecektir. Her güne özel bir etkinlik sizi bekliyor.

Gebze Kent Meydanı Sergi Salonunda Buluşalım
27 Mayıs 3 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Gesmek Yıl Sonu Sergisi saat 11:00’da başlayacak olup, Gebze Kent Meydanı Sergi Salonunda tüm halkımızı bekliyoruz. Ödül töreni ve halk oyunları ile açılacak olan sergimiz her güne özel etkinlikerle devam edecektir.

Proğram bilgileri Bekliyoruz
Gebze Belediyesi yada Gesmek yönetimi yıl sonu sergisine dair henüz bir proğram yayınlamamış olup, etkinliklerin nasıl yapılacağını dair bilgiler geldikçe bizde sizlerle paylaşacağız.

Ko-mek’te Sergi Heyecanı 25 Mayıs’ta Başlıyor
Bölgenin en gelişmiş illerinden biri olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eğitim faaliyetlerine hem büyükşehir hemde ilçe yönetimleri ile hız vermiştir. Tüm ilçelerde kurduğu Ko-mek kursları ile ücretsiz sanat ve meslek eğitimleri veren Ko-mek Gebze ilçemizdede 3 kurs merkezi ile hizmet vermektedir. 2014 – 2015 eğitim öğretim dönemi sonuna gelen Ko-mek muhteşem bir sergi ile veda edecektir. 25 Mayıs’ta açılışı gerçekleşecek olan sergi açılışında ünlü sanatçılarımızdan ZARA bir konser verecektir. Gebze’de heyecan başlamadan önce sizleri İzmit’e Ko-mek sergisi ve ücretsiz Zara konserine bekliyoruz.

https://www.ismekkurs.com/gesmek-sergisi

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek