Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yeni Tesettüre Girdim

Gönderen Konu: Yeni Tesettüre Girdim  (Okunma sayısı 10999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sibel Yıldız

• Yeni Üye
  • *
Yeni Tesettüre Girdim
« : Şubat 01, 2010, 08:24:00 ÖS »
arkadaşlar daha bir hafta oldu tesettüre gireli çok huzurluyum o yönden.fakat bir türlü beceremiyorum başörtümü bağlamayı.buradaki arkadaşlardan rica etsem allah rızası için yardım ederlermi acaba?
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2010, 12:18:40 ÖÖ Gönderen: ezgilim »

Çevrimdışı minaaa

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #1 : Şubat 01, 2010, 08:35:36 ÖS »
hayırlı olsun :) Rabbim daim eylesin  :ggg  bende kapanalı bugün 3 ay oldu,alıştıkça zorluk çekilmiyor. siz ne tür bir yardım istiyorsunuz?

Çevrimdışı duaile

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #2 : Şubat 01, 2010, 09:24:11 ÖS »
Maşallah güzel kardeşim :) :ggg...Rabbim daim etsin inşallah...Benim dün 1.günümdü, başımı yeni örttüm. Acaba yolda falan açılır mı diye tereddüt ettim ama çok şükür bişey olmadı. Zamanla elimiz de alışır Allah ın izniyle...Kıyafet konusunda da henüz köklü bir değişim yapamadım ama başörtümle başlamış olmak bile çok farklı bir huzur verdi bana..

Çevrimdışı minaaa

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #3 : Şubat 01, 2010, 09:34:27 ÖS »
Maşallah güzel kardeşim :) :ggg...Rabbim daim etsin inşallah...Benim dün 1.günümdü, başımı yeni örttüm. Acaba yolda falan açılır mı diye tereddüt ettim ama çok şükür bişey olmadı. Zamanla elimiz de alışır Allah ın izniyle...Kıyafet konusunda da henüz köklü bir değişim yapamadım ama başörtümle başlamış olmak bile çok farklı bir huzur verdi bana..
İlk günü atlattığına göre gerisi daha kolay gelir :) inşallah tam anlamıyla tesettüre girmeye de gücümüz yeter  :ggg

Çevrimdışı duaile

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #4 : Şubat 01, 2010, 09:41:08 ÖS »
İlk günü atlattığına göre gerisi daha kolay gelir :) inşallah tam anlamıyla tesettüre girmeye de gücümüz yeter  :ggg

Amin...Evet güzel kardeşim, ilk günden sonrası daha güzel ilerliyor diyebilirim..İnşallah en doğru şekliyle tesettüre riayet edenlerden oluruz hepimiz.. :) :ggg

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #5 : Şubat 01, 2010, 09:43:07 ÖS »
inşeallah güzel ablalarım benim...Her şey zamanla olacak..Kur an aşama aşama inmişti..İnsan birden herşeyi yapamaz zaten...Rabbim O'nun yolunda ayağımız kaymadan ilerleyebilmeyi nasip eylesin...

Çevrimdışı minaaa

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #6 : Şubat 01, 2010, 09:44:50 ÖS »
inşeallah güzel ablalarım benim...Her şey zamanla olacak..Kur an aşama aşama inmişti..İnsan birden herşeyi yapamaz zaten...Rabbim O'nun yolunda ayağımız kaymadan ilerleyebilmeyi nasip eylesin...

Amin  :ggg Benim sıkıntım maddi anlamda maalesef :( Öğrenciyim sonuçta ve her şey ateş pahası :(

Çevrimdışı duaile

• Yeni Üye
  • *
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #7 : Şubat 01, 2010, 09:56:14 ÖS »

İnşallah güzel kardeşim benim :ggg :ggg, Rabbim bilinçli şekilde yolunda daimi yürüyenlerden eylesin, diğer eksikler zamanla giderilir Allah ın izniyle..

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Yeni tesettüre girdim
« Yanıtla #8 : Şubat 02, 2010, 12:18:23 ÖÖ »
https://www.tesetturforum.gen.tr/esarp-baglama-sekilleri-genc-kizlar-orta-yas-ve-gunluk-hayatta-esarp-baglama-t27856.0.html

Bu linkten eşarp bağlama şekline bakabilirsiniz... Bilmiyorum faydalı olur mu fakat idare edersiniz sanırım  :ggg

Allah daim etsin hoşgeldiniz aramıza...

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Yeni Tesettüre Girdim
« Yanıtla #9 : Şubat 02, 2010, 08:57:37 ÖÖ »
İnşallah en doğru şekliyle tesettüre riayet edenlerden oluruz hepimiz.. :) :ggg

amin inşallah...

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Yeni Tesettüre Girdim
« Yanıtla #10 : Şubat 02, 2010, 09:36:38 ÖÖ »
MaaşAllah kardeşlerime bu ne güzel sohbet böyle,Allah çıktığınız yolda utandırmasın ..Rabbim daim etsin,layıkıyla yaşamayı nasip etsin inşaAllah...

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Yeni Tesettüre Girdim
« Yanıtla #11 : Şubat 02, 2010, 11:37:29 ÖÖ »
amin inşallah... :ggg

Çevrimdışı ikranur

• Yeni Üye
  • *
Yeni Tesettüre Girdim
« Yanıtla #12 : Şubat 05, 2010, 12:18:03 ÖS »
Örtünmek okadar güzel bir duygu ki benim için kelimeler bazen kifayetsiz kalabiliyor. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum en azından tesettürlü olduğum için kendimi elimden geldiğince korumaya çalışıyorum insaallah Rabbim bizi doğru olanlardan nasip etsin
 AMİN AMİN AMİN
« Son Düzenleme: Mart 17, 2010, 08:38:00 ÖÖ Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı sen_ki

• Yeni Üye
  • *
Yeni Tesettüre Girdim
« Yanıtla #13 : Mart 17, 2010, 01:42:10 ÖÖ »
hayırlı olsun.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Yeni Tesettüre Girdim