Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Çince Eğitim Başlıyor

Gönderen Konu: Çince Eğitim Başlıyor  (Okunma sayısı 1518 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Büsra

• Yeni Üye
  • *
Çince Eğitim Başlıyor
« : Eylül 11, 2008, 08:53:56 ÖS »

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 2008-2009 eğitim yılı itibariyle okullarda Çince eğitim verileceğini açıkladı. Çelik, müfredatın hazırlandığını ve öğretmenlerin temin edildiğini söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Enerji Bakanlığı ile imzalanacak Enerji Verimliliği Protokolü öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çelik, Çince eğitime yönelik soruya, uygulamanın bu yıl kesinlikle başlayacağı yanıtını verdi.

Çelik, “Öğretmen temini yapıldı. Müfredat hazırlandı. Hangi okullarda pilot uygulama yapılacağı belirlendi. Ben gerekli onayları verdim. Hayırlı olsun. Daha önce Rusça başlamıştı, şimdi de Çince başlıyor” dedi. Çelik, Çincenin okullarda yabancı dil dersi olarak okutulmayacağına işaret ederek, meslek okullarında sınırlı olarak, bazı meslek alanlarına yönelik, eğitimi Çince olan bölümlerin olacağını ifade etti.

« Son Düzenleme: Eylül 11, 2008, 09:02:01 ÖS Gönderen: musalli »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek