Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Hoca Bana Taktı!

Gönderen Konu: Hoca Bana Taktı!  (Okunma sayısı 3829 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
  • * Suskunluğumu En Güzel DUA Kıl Ya RAB ! *
Hoca Bana Taktı!
« : Temmuz 17, 2008, 11:44:45 ÖÖ »
74 yaşındaki Hintli adam, lise ikinci sınıfı 38 yıldır geçemiyor. Her gün beslenme çantasını hazırlayıp okula gidiyor

HİNDİSTAN’DA çiftçilik yapan Shiv Charan isimli adam, yarıda bıraktığı okuluna 1969’da diploma almak için geri döndü. Kendisine “Okulu bitirmeden evlenmeyeceğim” sözü veren adam 38 yıldır 10’uncu sınıf derslerini vermeye çalışıyor. Her gün kitaplarını ve beslenme çantasını hazırlayarak 15 yaşındaki sınıf arkadaşlarıyla birlikte okula giden 74 yaşındaki Shiv iki yıl içinde okulu bitireceğini iddia ediyor. Evlilik konusunda ise “Diplomamı alayım evleneceğim. 30 yaşından genç istiyorum” diyor. Ancak karnesine bakıldığında, evliliğin çok uzakta olduğu görülüyor. Öğretmenleri her dersten kalan adamın daha çok çalışması gerektiğini söylüyor. Komşuları ise, “Bu yıl bitireceğim diye diye 38 yıl geçti. Bu kafayla hayatta okulu bitiremez” diyor.
« Son Düzenleme: Temmuz 16, 2009, 04:40:21 ÖS Gönderen: Bilge »

Çevrimdışı hawa

• Yeni Üye
  • *
Hoca bana taktı!
« Yanıtla #1 : Temmuz 17, 2008, 05:03:48 ÖS »
ilginçççç ::)

Çevrimdışı Efruhte

• Yeni Üye
  • *
  • ..Ve Düşmek Sevdasıyla Toprağa..
Hoca bana taktı!
« Yanıtla #2 : Temmuz 17, 2008, 11:13:27 ÖS »
Biraz önce netten okumuştum...Bence bu amca çocuk ruhlu çocuklarla takılmaktan hoşlanıyor :) Hocanın takması felan bahane :)

Çevrimdışı Rabia

• Yeni Üye
  • *
Hoca bana taktı!
« Yanıtla #3 : Temmuz 17, 2008, 11:19:07 ÖS »
Biraz önce netten okumuştum...Bence bu amca çocuk ruhlu çocuklarla takılmaktan hoşlanıyor :) Hocanın takması felan bahane :)

ilginçmiş

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
  • * Suskunluğumu En Güzel DUA Kıl Ya RAB ! *
Hoca bana taktı!
« Yanıtla #4 : Temmuz 18, 2008, 11:18:20 ÖÖ »

:)  ;)
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2008, 11:18:42 ÖÖ Gönderen: mirac »

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Hoca bana taktı!
« Yanıtla #5 : Temmuz 19, 2008, 08:14:29 ÖS »
ilginç :)

Çevrimdışı L@vinya

• Yeni Üye
  • *
Hoca bana taktı!