Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Mağazada Bir Sürü Türbanlı Görüp Kork(muş)!!

Gönderen Konu: Mağazada Bir Sürü Türbanlı Görüp Kork(muş)!!  (Okunma sayısı 4768 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
Mağazada Bir Sürü Türbanlı Görüp Kork(muş)!!
« : Eylül 27, 2008, 02:48:10 ÖS »

Hürriyet Gazetesi Yazarı Tufan Türenç, bir kadın arkadaşının girdikleri mağazada gördüğü türbanlılardan nasıl dehşete düştüğünü yazdı.İşte Türenç'in türbanlıları uzaydan gelmiş yaratık gibi gösteren o garip yazısı...
Tufan TÜRENÇ / HÜRRİYET

Başbakan Ümraniye’de acaba ne düşündü

GEÇEN gün iki hanım arkadaş gazeteye alı al moru mor geldiklerinde dehşete düşmüş bir haldeydiler.

Feryat eder gibi "Korkunçtu, korkunç" dediler.

Hepimiz heyecanla soruduk: "Ne oldu?"

Nefes almadan anlatmaya başladılar:

"Gazeteye gelirken otobüs garajının karşısındaki IKEA’ya uğrayalım dedik. İçeri girer girmez neye uğradığımızı anlayamadık. Kendimizi kara çarşaflı, türbanlı yüzlerce kadının arasında bulduk. Şaşırdık ve ürktük. Çünkü bizden başka başı açık kimse yoktu. Hemen dışarı çıktık. Çok kötü. Kendimizi İran’da sandık..."

Ben de geçen hafta buna benzer bir manzara ile karşılaştım.

İstanbul’a yakın bir beldeye bir arkadaşıma gitmiştim.

Çevreyi dolaşırken yeni açılan bir lokantaya gittik.

Yakındaki lisenin öğrenci velileri kadın kadına toplanmışlar.

Uzak bir masaya geçip oturduk.

İçerde 40’a yakın kadın vardı. Baktım, içlerinde sadece lokanta sahibi ile bir tek velinin başı açıktı.

Gerisi tümüyle türbanlıydı.

* * *

Bu tabloların benzerlerini sanırım siz de günlük yaşamınızda görüyor olmalısınız.

AKP Türkiye’sinde kadınlar hızla örtünüyorlar.

Ülkenin görünümü fark edilir bir şekilde beyazdan siyaha doğru renk değiştirmeye başladı.

AKP bu örtünmenin daha da hızlanmasından yana.

Başbakan, bakanlar ve milletvekilleri türbanı üniversitelere sokmaktan başka bir şey düşünmüyor.

Ekonomi yangın yerine dönmüş.

Piyasaları saran dev alevlerin nerede duracağı belli değil.

Ama Başbakan ile arkadaşlarının aldırdığı yok. Onların aklı fikri türbanda.

Başbakan, laik rejim için uyarı yapan yargıya, üniversite rektörlerine siyasi nezaket kurallarını bir kenara iterek yakışıksız bir üslupla saldırıyor.

Hakaretler yağdırıyor.

"Sen kimsin be... Otur oturduğun yerde..." diyor.

Bütün dünyayı saran bu yangından Türkiye’nin nasıl en az zararla kurtulacağını düşünüp acil önlemler alacağına türbanı nasıl yapalım da üniversitelerde serbest bırakalıma kafa yoruyor.

Cumhurbaşkanı ise dünyanın insanlığa karşı suç işlemekle, hatta soykırımla suçladığı Sudan Cumhurbaşkanı El Beşir’i Çankaya’da ağırlamak gafletinde bulunuyor.

* * *

Başbakan yargıya ve rektörlere dönük hakaretlerini yaparken tahmin edeceğiniz gibi basını da unutmadı.

Bu hakaretleri partisinin Ümraniye örgütünün kadın kolları toplantısında yaptı.

Salondaki kadın partililerin hemen hepsi tesettürlüydü.

Başbakan işine geldiği zaman sürekli olarak Atatürk’ün "muasır medeniyetler hedefi"nden söz eder.

Partisinin izlediği yolun da "Büyük Atatürk’ün gösterdiği bu hedef" olduğunu tekrarlayıp durur.

Başbakan Ümraniye’de kürsüde konuşurken salondaki görüntüye bakıp acaba ne düşündü?

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
Mağazada Bir Sürü başörtülü Görüp Kork(muş)!!
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2008, 03:16:08 ÖS »
Gazete çalışanlarınında idrakı patronları gibi anlaşılan gülümseyerek okudum yazıyı Sağol kardeşim +

AKP Türkiye’sinde kadınlar hızla örtünüyorlar. Elhamdülillah

Ülkenin görünümü fark edilir bir şekilde beyazdan siyaha doğru renk değiştirmeye başladı. MaşeAllah..BarekAllah

Çevrimdışı husrev_06

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2008, 03:31:19 ÖS »

Siyaseti ve siyasetcileri genel itibari ile sevmem, hiçbir partiyle organik bir bağım yok seçim günü sandıkta oyumu verdiğim gün haricinde siyasetle ilgilenmemeye çalışırım.

"AKP Türkiye’sinde kadınlar hızla örtünüyorlar.

Ülkenin görünümü fark edilir bir şekilde beyazdan siyaha doğru renk değiştirmeye başladı.

AKP bu örtünmenin daha da hızlanmasından yana.

Başbakan, bakanlar ve milletvekilleri başörtüı üniversitelere sokmaktan başka bir şey düşünmüyor."

Ama bu kadarda aşağılık ve yakışıksız ve dahi haksız bir bakış açısı olamaz yahu...sen çıkıp ülkenin % 90 küsürü müslüman diyeceksin ve insanların özgürce dinlerini yaşamalarını ve tesettürlü bir şekilde hayatlarını sürdürmelerini ve lokanta, mağaza gibi yerlere girmelerini garip karşılayıp dehşete düşeceksin...inşaallah o düştüğünüz dehşetin içinde kalırsınız ve hiç çıkmazsınız, zira bu fosilleşmiş zihniyetinizle insanların fikir hayatına zerre miskal faydanız olmyacağı çok açık...

insanların manevi duygularının gelişmesini ve tekamülünü bir siyasi partiye bağlamak, sırf muhalafet olsun diye çirkefce mesnedsiz iftiralarda bulunmak ve bu ülkenin ekseriyetini teşkil eden müslüman halkları hakir görüp onların üzerinde toplum mühendisliği yapmaya çalışmak oldukca bayağı bir durum...Allahın izniyle muvaffak olamayacaksınız ey bir avuç azınlık...size sesleniyorum ve yine takrar ediyorum üstadımın o veciz sözünü..."Şu İstikbal İnkılabatı İçinde En Yüksek Gür Sada İslamın Sadası Olacaktır"

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2008, 08:09:00 ÖS »
Yazık... Gözleri ve kalpleri düğümlenmiş bunların kör olmuşlar... Cahiliyet zamanından bu yana hiç bozulmadan gelmişler....

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #4 : Eylül 28, 2008, 09:03:43 ÖS »
alıp okumayın kardeşim okudukça prim yapıyor bu insanlar.. ayrıca ikea ya ne zaman gitmişler çok merak ettim kadınlar günü falanmıymış zira ben ikeada fazla tesettürlü insan görmedim hiç :)

mobilya mağazasında sandalyeler falan boş durmasın diye keklerini götürmüş yiyorlardı heralde :)

Çevrimdışı death

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2008, 10:48:35 ÖS »
başörtülülerin kendilerini yiyeceklerindenmi korkmuşlar acaba ;D :D

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
« Yanıtla #6 : Eylül 28, 2008, 11:15:36 ÖS »
öcüüüyüz sanki   :D :D

Çevrimdışı özlem

• Yeni Üye
  • *
  • Daha Düşemedik Biz Aşka !..
« Yanıtla #7 : Ekim 05, 2008, 12:35:11 ÖÖ »
bu kadar mı korku salıyoruz çevremize ya vay neymişiz be  :D

çok komik gerçekten

Çevrimdışı Rabia

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ekim 05, 2008, 06:37:55 ÖS »
:) :)

Gülerek okudum ya Allahım Yarabbim Sen ıslah et..!!!
katılıyorum burcum sana

Çevrimdışı hakkinihelalet

• Yeni Üye
  • *
  • Canim Oğlum
« Yanıtla #9 : Ekim 05, 2008, 07:29:04 ÖS »
ALLAH islah etsin...

Çevrimdışı hayalet_06

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ekim 08, 2008, 12:23:21 ÖÖ »
farkımız burda arkadaslar onlar bızımle aynı ortama gırmeye cekınıyor ama bız cekınmeden gırebılıyoruz Allah ıslah etsın bırgun gelıp dogru yolu bulmaları ıcın dua edelım

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek