Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Küçük Bir Yorum!!

Gönderen Konu: Küçük Bir Yorum!!  (Okunma sayısı 2735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
Küçük Bir Yorum!!
« : Nisan 24, 2010, 04:38:41 ÖS »
Bildiğimiz gibi filistinimiz bir zamanlar (artık geride kaldı o bombalar) ölü üzerine ölü verdi allah rahmet eyleye ama filistinimize yardımlarla gerek doktor gerek yiyeceklerle günden güne iyileşmeye başladı ve durumu iyiye doğru gidiyor bende küçük bir yorumda bulunmak istedim sadece endişelecenek fazla bir durum kalmadı.
Günden güne iyileşiyor. Başbakanımız erdoğan davos platformunda iraile gerekli cevabını ve tepkisini gösterdi '' çocuk katiller'' diye :)  allahım yardımcı oluyor.. filistine selamlar israile ... neyse boşverin onu :)

« Son Düzenleme: Nisan 24, 2010, 04:46:10 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Küçük Bir Yorum!!
« Yanıtla #1 : Nisan 24, 2010, 06:25:44 ÖS »
''Çocuk katilleri'' anlayabilene ne güzel tepki ama anlayabilecek kapasite lazım öldürmek üzere yetiştirilen bir toplumdan ne bekleriz ki !...

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
Küçük Bir Yorum!!
« Yanıtla #2 : Nisan 24, 2010, 06:30:25 ÖS »
evet haberleri takip ediyosanız görmüşsünüzdür israil çocuklarını silah uzmanı yapıyor 20 yaşına gelipte yeni silah tipleri çıkaran adamları var israilin kısacası israilden adam olmaz.

bakın üniversitede olması gereken çocuk nerede

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Küçük Bir Yorum!!
« Yanıtla #3 : Nisan 24, 2010, 09:35:15 ÖS »
esrailli bir aile tanıyorum baba zulümlere dayanamayıp çocuklarını alıp kaçmak zorunda kalmış çocuklarını devlet elinden almak istediği için... İki oğlu var 2 oğlunuda yatılı eğitim vermek için devlet el koymak istemiş o kaçış ilk aklına gelen arkadaşının olduğu yere fransaya kaçmış Fransadan müslüman bir ailenin yardımıyla Türkiyeye gelmişler.. Pırlanta gibi maşallah çok akıllı 12 ve 15 yaşında oğulları Allahım bu gibi insanlara yardım etsin...

Demem oki aileler istemesede devlet ölüm makineleri yetiştirmeye zorbalıkla devam edecek...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek