Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Boykot Etkisini Gösterdi, İsrail Malları Depoda Kaldı‏

Gönderen Konu: Boykot Etkisini Gösterdi, İsrail Malları Depoda Kaldı‏  (Okunma sayısı 3680 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Boykot etkisini gösterdi, İsrail malları depoda kaldı Yetişdirdikleri ürünleri satamayan İsrailli üreticiler hükümete boykotu şikayet etti

Cumartesi, 17 Ocak 2009 14:17

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

İsrailli meyve ve sebze üreticileri yurt dışına gönderdikleri ürünlerde gecikmeler ve azalma olduğu şikayetiyle hükümete başvurdu.

İsrail ürünlerine karşı başlatılan boykotlar nedeniyle zor günler geçiren İsrailliler, depoların alımı iptal edilen ve çürümeye terkedilen mallarla dolu olduğunu söylüyor.Depolarda kalan malları koruyabilmek için soğutma ünitelerine yerleştirmek zorunda kalan yahudi üreticiler, artan ekonomik zarardan da endişeli..

İsrail haber ajansı Ynet`e göre, ciddi anlamda satış düşüşü yaşanan ülkelerin başında Ürdün, İngiltere ve İskandanivya ülkeleri geliyor.

Yahudi üreticiler, Gazze saldırılarından önce boykot olmadığını kaydederek, "her geçen gün daha kötüye gidiyor, hergün boykot çağrısı yapan sesler daha da yükseliyor" diyerek İsrail hükümetinin önlem almasını istediler.

Öte yandan, İsrail ve Amerikan ürünlerine karşı boykot çağrıları ve katılım her geçen gün artıyor.

Malezya ve Norveç gibi ülkelerde boykot resmi bir boyut kazanırken, dünyanın her köşesinde sürekli seslendirilen boykot çağrıları daha geniş kitlelere ulaşıyor.

alinti haber

« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2010, 06:15:22 ÖS Gönderen: Yara ßenim »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Boykot etkisini gösterdi, İsrail malları depoda kaldı‏
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2009, 10:06:03 ÖS »
inşeallah doğrudur çok iyi yanlış bişiler almayım diye markete gitmez oldum Allah ım zefil olsunlar yatacak toprak bulamasınlar...

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
« Yanıtla #2 : Ocak 18, 2009, 10:07:24 ÖS »
inşeallah doğrudur çok iyi yanlış bişiler almayım diye markete gitmez oldum Allah ım zefil olsunlar yatacak toprak bulamasınlar...

insallah daha beter olsunlar >:( >:(
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2009, 10:07:57 ÖS Gönderen: 66_hulya »

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ocak 19, 2009, 10:40:16 ÖS »
artık ürünlerin üretimine bakmaktan 10 dk alışverişi yarım saatte yapar oldum herşeyde kanlı elleri var kafirlerin....

Çevrimdışı HİRA.

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 19, 2009, 11:03:48 ÖS »

amin bende markete gitmeyi ve eve birşeyler almayı unuttum neredeyse hepsi onlara çıkıyor bu listede yoktu diyorsun oda onların diyor market sahipleri kalıyorsun orada ..............

Çevrimdışı Rabia

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ocak 20, 2009, 03:10:09 ÖS »
Daha beter olsunlar inşALLAH  >:( >:(

alışveriş yaparken zaten dikkat ederdim ama şimdi daha bir dikkatli oldum.

Çevrimdışı DER!N

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ocak 20, 2009, 04:38:59 ÖS »
haber inşaAllah doğrudur

Çevrimdışı Şeb-i Yeldâ

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ocak 20, 2009, 05:02:01 ÖS »
haber inşaAllah doğrudur

Bence de inşAllah doğrudur..Bu konuda duyarlı olmayan bir çok insan var...Okulda yardım toplandı karşılaştığım durumlara çok şaşırdım...

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 20, 2009, 06:19:21 ÖS »
beter olsunlar ....umarım daha duyarlı davranılır bu konuda...

Çevrimdışı kardelen

• Yeni Üye
  • *
  • onun rahmeti olmasaydı
« Yanıtla #9 : Ocak 21, 2009, 11:27:33 ÖÖ »
Allah'ım beter etsin inş doğrudur ama arkadaşlar bu malların tam listesi çıksa elimizde olsa daha bilinçli oluruz.

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek