Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yalanlar Söyle Bana...

Gönderen Konu: Yalanlar Söyle Bana...  (Okunma sayısı 1640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
Yalanlar Söyle Bana...
« : Haziran 07, 2009, 04:31:27 ÖS »

Her yeni günle hayatımızdan alıp alıp giden zamanlara açtık yelkenlerimizi..
Bu yolcu'luk yek başına zor..

...

Korunaksız oluyoruz,hani böyle cam bi yürek taşıyoruz can bildiklerimizin yanında;hani insan en özgür can'ın yanında saçmalar ve hani en rahat onun yanında ağlar ya;ve hani en "Leyla" hallerini de bilir;en isyankar duruşunda da yanında olur ya;işte ondan..Yani bir başkasının en ağır hitabı bile dokunmaz ;can'ın bir sitemkar bakışı bile tuz-buz yapar bu camdan kalbi..

İşte bundan;can bildiğim ...bundan..
Bu kadar cesur olamadığımdan..
"yalanlar söyle bana"
ki inanmamaktan değil..ki ihanete uğramaktan değil..yalnızca bundan..

Ben başımı onun omzuna koyduğumda o sadece dinlemeli..
Düşünceleri dövmemeli düşüncelerimi..O dağların derinliği gibi alnında çatık tek iz bile olmamalı..ve o renksiz renkli gözlerinde sitem durmamalı..ve bundan içinden geçen kırık dökük hallerimi bilmek istemeyişim..

Küçük şeylere kırılıp gemileri yakan;ama yapmacıkta olsa bi gülüşe dünyaları veren bir can'ım ben...

Yani varsın diyorum gülsün sevgili;dişlerinin arasında o gülüş durdu ya;

gülümsedi ya bu yüze;varsın beyninde bin tilki dolaşsın vakitli vakitsiz..
ırmak;ırmak ırmak deniz oluyor ya;onun aklındaki soru işaretleri bizde okyanus olur;
aradaki köprüler bırak çeliği,uranyumdan bile yapılsa geçemez tek lafız iki yakadan birbirine..

varsın üçbeş hatamı üretsin beyninde ve varsın küçük lekeler olsun bana dair yüreğinde;
yeter ki yanımda olsun..

küçük bi çocuğum ben;
elma şekeri ağzından hiç düşmeyen;

varlığını;alakasını;gülüşünü hiç esirgemesin o benden

alıntı

« Son Düzenleme: Eylül 12, 2009, 11:33:34 ÖS Gönderen: gözyaşı »

Çevrimdışı Jackif

• Yeni Üye
  • *
  • 21 Gram..
Yalanlar Söyle Bana...
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2009, 01:28:27 ÖS »

çeLiğin bana yaLanLar söyLe parçası geldi akLıma .. teşekkürLer..

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek