Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sizler

Gönderen Konu: Sizler  (Okunma sayısı 1583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
Sizler
« : Mayıs 06, 2009, 10:17:01 ÖS »
Küçük bir kulubeyim devasa betonarmelerin siyah camlarının önünde,şehirlere rakipliğim ezeldendir,inadına gül dikmek taşların arasında unutulmuş bir avuç toprağa.
Kahkaların arasında sıcak bir tebessüm olmayı sevdiğimden beri tanırım insan yüreğini.Tanırım yar bakışlıyı,dost gülüşlüyü;sözleri ğöğe savurduğumdan beri gökler bana sonsuza kanat oldu,nisan oldu yağdı.
Dedim bir kere ,ben küçük bir kulubeyim amma başı dik,dağ gibi mağrur bütün gökdelenlere her deprem meydan okuyorum,salınsam da fırtınada başaklar gibi,yıkılmıyorum öyle,göçük altında bırakıp, can almıyorum.
Öyle çok uzun merdivenlerim,aynalı asansörlerim de yok,toprak bir zeminden bir adımla haneme gelir dostlarım,demem o ki dizlerini yormuyorum insanların.
Geçen gün bir adam şehrin meydanında nutuk atıyordu kulak verdim,kalabalık uğulduyordu.Sonra baktım etrafıma,kargaşa kavgaya dönüştü,bunca kardeşi düşmanın etmenin yolunu çok iyi biliyordu soytarı; bir avuç darıyı ortalığa saçtı ve gitti.

Şöyle bir topladım sözümü, yetmişti artık; bardağı taşıran son damla…

Sizler!!!
Aşka karaborsa oynayanlar,
Sizler!!!
Sevgiliyi putlaştırıp ,yobazca tapanlar
Sizler!!!
Kezzap sularını gül toprağına dökenler
Sizler!!!
Tüketim çılgını ,iletşim yoksulu
Söz ustası yalancılar.
Sizler!!!
Haramiler ,kalın enseli ,hantal beyinliler
Tilki suratlılar ,yılan bakışlılar