Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Erteleyişlerin Boşluğunda...!

Gönderen Konu: Erteleyişlerin Boşluğunda...!  (Okunma sayısı 1571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stalker

• Grupsuz
  • *
« : Kasım 04, 2008, 12:51:19 ÖÖ »
(Zamanın acımasızlığı ve telafisizliği üzerimizde dönüyor şimdi..)

Yatışmayı bekleyen öfkelerimizdi bizi uzak kılan,
Elimizde, zamana bırakılmış umutlarımız vardı,emanet ettiğimiz hayallerimiz en çokta../..Bize geri vereceğinin meçhullüğünde,mahmur bir eda takınarak kabullenmiştik bunu..!

..Şimdilerde çok saçma geliyor../..Aşk zamana bırakılmamalıydı..!…
Gecikmelere itecekti bizi arsızca,gecikecektik birbirimize farkında olmadan,biliyorum… Açtığı boşlukta, telaşlı çırpınışlar içerisinde bulacaktık kendimizi..Kurtulmak hiç kolay olmayacaktı belki de..Ya da kurtulmak istemeyecektik kim bilir? Savrulmak yakışacaktı belki bize,yok oluşların ortasında bulacaktık kendimizi çoğu kez..Zamana bırakılan kimliklerimiz tanınmayacak hâle gelecekti,öyle ki birbirimizi bile tanıyamayacaktık belki de..!

Böyle olmasını istememiştim oysa ki,istemedik değil mi? ..

(Üzerime dökmüş olduğun acıları,çıkarmaya çalıştığım bir geceydi yine..)

Yokluğunu açıklayacak tek bir kelime yok,inanmak istemediğimden olsa gerek susmaya sığındım şu ara..Ne istediğini bilmeyen bir ruh hâli, yorgun bir beden, telaşlı bekleyişlerin eksik olmadığı bir ben var baştan aşağıya anla işte../..Kendimi tanıyamayacağım hallere düşmeme ramak kaldı sanki..Üstümden taşan yalnızlığım, gittikçe ağırlaştı,daha da çekilmez kıldı kendisini..!

Silik görünüşlere bürünme zamanıydı şimdi,tırnak içindeki mutluluk pozlarında buldum kendimi.!

Zamana bıraktığımız her şey,bir kaçışın kuytusuna sığınmaktan ibaretti...Zamana hükmedebilen bir sevginiz varsa,şanslıydınız...
(Ve ben konduramıyorum..)
Şanssızlığımızı..!
...
Bizi, zamana bıraktık..
Zaman bizi olmadık yerlere..
(Dönemiyoruz)

Bir ürperti kopuyor içimde,en soğuk haliyle yüzüme çarpıyor yalnızlık..
Üşür gibi oluyorum önce,
Çıplak acılarım sızlıyor sonrasında..
Yanaklarımın iki yanından süzülen ılık gözyaşları biran olsun ısıtıyor yüzümü../..Lakin ne fayda,yürek buz kestikten sonra..!   

alıntı
« Son Düzenleme: Eylül 12, 2009, 10:58:11 ÖS Gönderen: gözyaşı »

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #1 : Kasım 04, 2008, 12:43:04 ÖS »
Bizi, zamana bıraktık..
Zaman bizi olmadık yerlere..
(Dönemiyoruz)

Bu acıya guzeldi demek haksizlik mı olur ?

Tesekkur ederim.

+

Çevrimdışı stalker

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2008, 08:30:48 ÖS »

Evet bu hep bir çelişki gibi durur değil mi?
Bir acıyı, yıkılışı ümitsizliği,ayrılığı anlatan fakat çok iyi dile getiren anlatımları güzel buluruz.Evet ifade ediş güzel ama içine düşülen durum yazan açısından pek güzel olmasa gerek.Ama bir yandan da şunu düşünürüm; acılar sanırım insanı olgunlaştırıp daha verimli olmasını da sağlıyor.
Bazı güzellikler acı duyarak çıkabiliyor insanın içinden.

Değişik bir bakış açısı getiren yorumun için teşekkür ederim.

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek