Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yerli Malı Haftası ...

Gönderen Konu: Yerli Malı Haftası ...  (Okunma sayısı 3592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zerka

• Yeni Üye
  • *
Yerli Malı Haftası ...
« : Ağustos 29, 2008, 09:09:41 ÖÖ »
İlköğretim 5. sınıftaydım...Yerli malı haftası vardır ya okullarımızda kutlanır...Dikkat edilmezse yerli malı israf edilen mallar gününe dönüşür...Neyse arkadışm diğerleriylriyle yemek yerken ben de komiklik olsn diye -çocuk aklı işte- bir sürahi dolu meyve suyunu kafasına döker gibi yapıyodum ..Tabi herkes görüyo bu yüzden gülüyorlar onun  arkası dönük o hiçbir şey bilmiyor...O sırada oturuyordu ben ayakta duruyordum...Nedense sonra kafasını bir kaldırdı ve benim elimdeki bir sürahi meyve suyu kafasına boca ...Yüzü gözü kıpkırmızı oldu...Vişneliydi de  meyve suyu...Şok olmuştum...Hemen yardımcı olduk bir taraftan da gülmemek için kendimizi zor tutuyoruz malum kıpkırmızı bir surat...

Ben  arkadaştan o kadar çok özür diledim ki bi daha öle özür dileceğimi sanmam...Neyse ki olay tatlıya bağlandı... Her yerli malında aklıma ilk önce o anı ve o  görüntü gelir :)...
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2009, 12:31:02 ÖÖ Gönderen: Bilge »

Çevrimdışı derya61

• Yeni Üye
  • *
Yerli malı haftası ...
« Yanıtla #1 : Ağustos 29, 2008, 10:09:22 ÖÖ »
Dikkat edilmezse yerli malı israf edilen mallar gününe dönüşür

katılıyorum buna

çok komikti teşekkürler  :D

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Yerli malı haftası ...
« Yanıtla #2 : Ağustos 29, 2008, 06:27:24 ÖS »
:) komik olmuş paylaştığın için teşekkürler...

Çevrimdışı melancholia

• Yeni Üye
  • *
  • umma ki küsmeyesin
Yerli malı haftası ...
« Yanıtla #3 : Eylül 02, 2008, 10:17:15 ÖS »
meyve suyuna yazık olmuş  :P

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek