Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yakamda Yuruyen Tirtil

Gönderen Konu: Yakamda Yuruyen Tirtil  (Okunma sayısı 3421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Yakamda Yuruyen Tirtil
« : Ağustos 29, 2008, 03:22:25 ÖÖ »
Kucuktum Turkiyedeyken ilk okul 4 veya 5 ci siniftaydim tam olarak hatirlamiyorum.cok guzel bir hava vardi ben sinifta ikinci masada oturuyordum onden bir arkadasim gelmemisti o gun ondeki arkadasim beni o gelmeyen arkadasin yerine davet etti o gunluk on masada oturacaktik arkadasimla.

Dersimiz fen bilgisiydi ogretmenimiz ders anlatiyordu, kimi ogrenciler dinliyo kimi oynuyo kimi uyukluyodu ama sinif sessizdi bir tek ogretmenimizin sesi vardi.

ben ogretmeni dinlerken arkadasim bana bir sey sordu ona cevap vermek icin dondugumde ise yakamda (boynumun altinda) bir tirtil oldugunu soyledi ben ilk basta inanmadim yalan soyluyorsun dedim kiz yemin etti
gene inanmadim kiz istersen bak dedi ben korka korka yavas yavas baktim bide ne goreyim :o :o gercekten bir tirtil hemde yakamda tamda boynumun altinda yuruyor tabi ben onu gorunce masamdan kalkip sinifta bagirmaya basladim ::) ::) ogretmen benim bagirtima sustu saskin saskin bize bakmaya basladi ::)

Ben bagirinca arkadasim yetisdi imdadima ben korkudan elimi bile vuramiyorum arkadasim kitapla tirtili oturdugum sandelyeye dusurdu bunun uzerine arkamda oturan arkadas baska kitapla tirtilin ustune vurdu tirtili arkadasin sandelyesinin ustunde oldurdu. :o

Ertesi gun sandelyenin sahibi arkadas geldi sandeleyesinde tirtili olu ve kurumus bir halde buldu. :P tirtili olduren arkadasla tartistilar ama cok sukur buyumeden sorun halledildi ama nasil onuda unuttum; :( :-\

Eger yanlis hatirlamiyorsam Tirtil buna benzerdi

« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2009, 12:32:00 ÖÖ Gönderen: Bilge »

Çevrimdışı derya61

• Yeni Üye
  • *
Boynumda yuruyen tirtil
« Yanıtla #1 : Ağustos 29, 2008, 10:17:04 ÖÖ »
teşekkürler hülya   :D

ama tırtıla bir cenaze töreni yapsaydınız  ;D

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Boynumda yuruyen tirtil
« Yanıtla #2 : Ağustos 29, 2008, 06:00:24 ÖS »
teşekkürler hülya   :D

ama tırtıla bir cenaze töreni yapsaydınız  ;D

tuhh o zaman aklimiza gelmedi bilemedik bilseydik yapardik ;D

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Yakamda yuruyen tirtil
« Yanıtla #3 : Ağustos 29, 2008, 06:43:00 ÖS »
ilahi hülya, kız tırtıldan korkulur mu hiç...?

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Yakamda yuruyen tirtil
« Yanıtla #4 : Ağustos 30, 2008, 07:48:56 ÖS »
ilahi hülya, kız tırtıldan korkulur mu hiç...?

heee korkulur valla :) beni gorseydinn nasil korktugumu anlardin

gerci orumucege olan korkum tirtiladanda fazla

ornegin sabah namazlarini felan kacirinca beni ruyamda orumcekle korkuturlar korkumdan olecegim sanarim :o :o

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek