Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ben Tedavisi Sonunda İz Kalır Mı?

Gönderen Konu: Ben Tedavisi Sonunda İz Kalır Mı?  (Okunma sayısı 2323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ben Tedavisi Sonunda İz Kalır Mı?
« : Mayıs 09, 2014, 11:33:46 ÖÖ »
Buharlaştırma Yöntemiyle Ben Aldırma
 Aşağıdaki resimde göreceğiniz kişi ben aldırma işlemi Medical Art kliniğinde buharlaştırma yöntemiyle yapılmıştır. Hastanın öncesi ve sonrası görüntüleri dikkatle incelendiğinde o kadar büyük bir ben olmasına rağmen farkedilir bir iz kalmadığı görülmektedir.

Ben Ameliyatı Sonrası İz
 Diğer hastanın öncesi görüntüsü olmadığı için eklenememiştir. Muhtemelen teknolojisi gelişmemiş bir sağlık merkezi yada hastanede yapılmış olması gerekir. Ancak öncesi ne kadar olursa olsun ben tedavi sonrası izin çok abartılı ve çok dikkat çekici olduğu görülmektedir. Bu şekilde sonuçlanan tedaviler hastalarda pişmanlığa sebep olmaktadır. Çünkü ameliyatla ben alındıktan sonra geride kalan iz benden daha kötü görünebilmektedir. Benleriniz varsa ve bunlardan rahatsızsanız nasıl ve ne kadar büyük ben olursa olsun fark edilmeyecek kadar hafif bir izle tümünden kurtulabilirsiniz.

Araştırmanızı yaparken sadece yöntemi değil yöntemin nasıl kullanıldığını ve uygulayıcının bu konudaki birikimini sorgulamalısınız. Çünkü tüm bunlar ben tedavisi sonrası ne kadar iz kalacağını belirleyen bir çok faktör vardır ve bunları araştırırsanız ne kadar iz kalacağını tahmin edebilirsiniz.

https://www.bentedavisi.org
« Son Düzenleme: Nisan 09, 2017, 06:04:31 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek