Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Kırık Kalem

Gönderen Konu: Kırık Kalem  (Okunma sayısı 2733 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı -SancaK-

• Yeni Üye
  • *
  • KİŞİSEL NEYİM OLDUKİ İLETİMDE OLSUN !!
Kırık Kalem
« : Nisan 18, 2009, 10:36:41 ÖS »
Ben Bunları Hak Etmedim Ki

Yüreğimi yakıyor,aşkın ince sızısı,
Gidişlerle dolu hep,alnımın yazısı,
Hiç aklımdan çıkmıyor,içli içli bakışı,
Ama ben bunları haketmedim ki...

Son sigaramıda yokluğuna yaktım,
Her nefes bir kez daha içime aktın,
Gidişinle dünyamı başıma yıktın,
Ama ben bunları haketmedim ki..

Yalnızlığımla,sensiz odamı dinliyorum,
Sensiz her gece,duvarlara ağlıyorum,
Konuşmuyorum,istediğin olsun susuyorum
Amam ben bunları haketmedim ki,,

Yok artık kalmadı gücüm takatim,
Her lahza seni düşünmekler kopuyor takvim,
Sayfalara yazıyorum,sığmıyor gülüm hasretin,
Amam ben ama ben bunları haketmiyorum ki..
..

------

Sen gülünce güller açar diyordu Barış abi ,ince bir sızıdır bendeki,anlamsız bir haykırış,üzüldüğünü sakın görmesin güller,ben sizliğin mezarına nasıl gömüldüğünü görmesin eller,belki bir gün beni hatırlarda yüreğine düşerse ah’lar , bilesinki o zaman dilim seni sayıklar,yüreğim sıkıldı içim daraldı,bağırıyorum seni bir kez daha sevdiğimi ,bıçak gibi yüzümü kesen soğuk rüzgara,sesimi sana getirsin diye,beni sana yetiştirsin diye,bana bir haber gönder,varlığını bileyim sessizce benim için ağladığını,ben siz ne yaptığını bileyim,yok artık ümidim sen geri dönersin diye,tükendim ümitlerimle birlikte,yandım sensizliğin ateşinde,

--------

Her akşamki gibi gene yaktım mumları ,iki kadeh,kırmızı şarap ve gözlerin.Mumdan dahada fazla etrafa ışık saçıyordu o masum bakışlı denizler kadar derin olan gözlerin,sana aldığım kırmızı gülleri,ya onları gördünmü sessiz derin bakışmalarımız arasında güzel temiz ve anlam ifade eden kırmızı gülleri.Yüreğim yerinde durmuyor hani ilk buluşmamızda heyacandan titreyen ayaklarım vardıya ve gene öyleler gene bende gizli gizli titriyorlar ilk günkü gibi.Birde kalbimin sesini dinle yerinden çıkarcasına vuruyor göğüs kafesime,daraltıyor içimi huzurunla.Nolur uzat elini bana hissetmek istiyorum sen olduğunu, hissetmek istiyorum var olduğunu,hissetmek istiyorum sıcaklığını bendeki sen gibi uzat elini bana,Yudumla aşkın şarabını yasla başını sana hasret kalan omuzuma,sıkı tut ellerimi bırakma sakın ben,senisz üşüyorum.İpek saçlarına dokunmak,ruhumun derinliklerine kadar koklamak,menekşe bahçesi gibiler aynı sen gibi.Gene özleledim seni,her geceki gibi mumlar sensiz dibe vurdu gene her akşamki gibi yanımda yomksun gene bu akşamki gibi ve her akşam olduğu gibi...
------

Geziyordum yeşil çimemler üstünde,yeşilin ve kuş seslerinin vermiş olduğu huzurla birlikte,
İlerde gözüme beyaz al benisi olan çiçekler takıldı,keşke takılmaz olaydı,
Gitsemmi gitmesemmi diye kendimi sorgularken,gidesim geldi içimden,
Yaklaştım yaklaştıkça dahada hoş gözükmeye başladı,kokuları yüreğimi sardı,
Papatyalar açmış,ortası sarı sarı,birden aklıma geldi papatya falı,
Kopardım bir tane aldım dalından,bilseydim koparırmıydım onu nazlı yari topraktan,
Başladım koparmaya bir seviyor,bir sevmiyor,yaprak tükendikçe içim eriyor,
Son yaprak dedi sevmiyor,sapınıda sayarsak seviyor,sapınıda sayarsak seviyor....

« Son Düzenleme: Nisan 19, 2009, 11:11:42 ÖÖ Gönderen: kuzu »

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Kırık Kalem
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2009, 10:40:44 ÖS »
Güzel bir yazı

Alıntı mı?
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2009, 10:54:37 ÖS Gönderen: Lâl ü Güher »

Çevrimdışı -SancaK-

• Yeni Üye
  • *
  • KİŞİSEL NEYİM OLDUKİ İLETİMDE OLSUN !!
Kırık Kalem
« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2009, 10:41:49 ÖS »
259 şirimden yalnızca bir tanesi :)
Ne kadar şiir yazdığımıda belirtmeden edemedim.
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2009, 10:54:53 ÖS Gönderen: Lâl ü Güher »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek