Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sony'den Rolly

Gönderen Konu: Sony'den Rolly  (Okunma sayısı 2570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
Sony'den Rolly
« : Temmuz 15, 2009, 05:55:49 ÖS »
Dans eden ses çalar Rolly...

https://www.dailymotion.com/relevance/search/sony+rolly/video/x2y12a_sony-rolly-promotional-video_tech

ben Rolly hakkında edindiğim bilgileri sizlerle paylaşayım...

Sony'nin Rolly adındaki bu müzikçaları dans edebilior, bluetooth üzerinden müzk dinletebilior.. 2 Gblık rolly'nin üzerinde hoparlörü ve içerisinde de pili mevcut.. herhangi bi yere bağlanmadan müzik dinleyebiliorsunuz. arkadasında bulunan ufak bir düğmeye basarak bluetooth ayarını yaptıgınızda telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan akan sesleri rolly den dinleyebiliorsunuz..

kullanımı da aslında çok basit.. rolly nin müzik çalması için üzerinde hafif uzunlukta bi düğme var oraya bastığımızda rolly cik hemen kulaklarını açıor ve müzik çalmaya başlıor.. sesini açıp kapamak için de rolly yi oldugu yerde ,zemine bitişik şekilde, sağa veya sola hafifçe çevirmeniz yeterli..

akıllı rolly yer çekimini de hissedebilio ve yukarı diklemesine tuttuğumuzda yere bakan kulağını -ya da kolu mu dersiniz artık ne dersiniz- kapatıor.. bu durumdayken sadece açık olan kulaktan ses gelio..

rolly yi zemine yapışık şekilde ileri doğru ittiğinizde çalan çarşıyı değiştirmiş oluorsunuz.. roll nin dans edebilme yeteneği var demiştim bu da şarkı sırasında, müziğin ritmine uygun olarak, kulaklarını açıp kapayarak ve kendi ekseni etrafında dönerek gerçekleştirebliio.. tabi dans etmesi için önce komut vermeniz gerekio ama rolly nin kumandası yok.. üzerindeki uzun çizgi şeklinde olan düğmeye seri bi şekilde 2 defa bastığpımızda çalan şarkıya dans edior rolly cik.. durdurmak için de rolly yi yakalayıp üzeirndeki tuşa bu sefer 1 kez basıorsunuz..

rolly sadece üreticinin ayarladğı şarkılara dans etmio siz kendiniz ona bi şarkı seçip, o şarkıya da uygun bir kaeografi belirleyip dans ettirebiliosunuz ama bu çok uğraş istio.. çok vaktinizi alabilir :-\

görsel olarak çok etkileyici ama sadece bir müzikçalar... kulaklığı bile yok :-\

« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2009, 07:59:32 ÖS Gönderen: CaSaMpY »

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ynt: Sony'den Rolly
« Yanıtla #1 : Temmuz 15, 2009, 06:08:58 ÖS »
olmaz ya ben illede çift kaset çalar  müzik seti istiyorum
teknoloji ne kadar acımasız çocukluğumda millet bir teyibe biton para verip
birde dinlemek üzere 10larca kaset alırdı şimdi ise 3 5 kuruşa bir mp3 çalar yada ipod
müzik internnete beleş bana göre sıkıcı tadı kalmıyor bir şeylere özlem kalmıyor.

düşünsene o zaman millet 3 5 kasetle idare ederken şimdi binlerce müzik arşivi var ama
eski keyfi yok

Çevrimdışı ZiKra

• Yeni Üye
  • *
  • Ummaki, Küsmeyesin..!
Sony'den Rolly
« Yanıtla #2 : Temmuz 15, 2009, 07:45:11 ÖS »
Aynen katılıyorum. Emek vererek,zahmet çekerek elde etmeye çalıştığımız bir ürünün hazzını, iki dakikada aldığımız üründe bulamıyoruz.Ne kadar emek veriyorsak, o kadar haz alıyoruz.Zorla alınan herşey değerlidir,özeldir. Para biriktirmenin bile ayrı yeri var, para biriktirerek aldığımız bir ürüne canımız gibi bakıyoruz, diğer tarafta iki dakikada alınan ürünü iki dakikada harcayabiliyoruz, çünki kolay elde etmişiz onun zorluğunu yaşamamışız, onun için de kolay harcıyoruz... Ben eskilerin zevkini yenilere değişmem.
« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2009, 07:46:34 ÖS Gönderen: ZiKra »

Çevrimdışı CaSaMpY

• Yeni Üye
  • *
  • OsLeM
Sony'den Rolly
« Yanıtla #3 : Temmuz 15, 2009, 07:59:47 ÖS »
evet    :-[

:-X
« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2009, 08:13:51 ÖS Gönderen: CaSaMpY »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek