Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Seo Kursu İstanbul

Gönderen Konu: Seo Kursu İstanbul  (Okunma sayısı 1771 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Seo Kursu İstanbul
« : Nisan 13, 2015, 12:09:56 ÖS »
İsmek Seo Kursu (Ücretsiz)
Eğitim bilgilerine geçmeden önce dilerseniz kısa ve özet bir şekilde İsmek’i tanıyalım. 1996 Yılında dönemin belediye başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulmuş olan İsmek ilk etapta 3 kurs ve 3 branş ile başladığı faaliyetlerini 240 kurs merkezi ve yaklaşık 400 farklı branşa yükselterek ülkemiz ve dünya genelinde örnek bir kurum haline gelmiştir.

40 Saat Ücretsiz Seo ve Reklam Yönetimi Eğitimi
El sanatları ve teknolojiyi bir araya getiren kurum aynı zamanda geleceğin mesleklerini elde edebileceğiniz eğitimlere yer vermektedir. Onlardan biride Seo ve Google Adwords kursu olup, toplamda 40 saat sürecek eğitimlerden oluşmaktadır. Eğitim temel seo yanısıra google reklam verenlerin en çok öğrenmek istediği bir uygulama olan Google Adwords şeklinde devam etmektedir.

Eğitimler İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezi’nde
Her alanda eğitimleri temel ve ileri seviyede bulabileceğiniz İsmek kendini geliştirmek, tecrübesini artırmak isteyenler için ileri seviye eğitimlerin yer aldığı Mesleki Uzmanlık Merkezi ve Müzik İhtisas Merkezi, Türk İslam Sanatları İhtisas Merkezi, Engelli Eğitim Merkezi, Resim İhtisas Merkezi gibi kategorize edilmiş halde ileri seviye eğitimleri bulabileceğiniz özel kurs merkezleri bulunmaktadır. İsmek Seo kurslarıda aynı şekilde ileri seviye eğitim olması nedeniyle İsmek Mesleki uzmanlık merkezinde eğitim verilmektedir.

16-45 Yaş Sınırlılaması Bulunuyor
Yukardaki bilgileri özellikle belirttim çünkü İsmek mesleki uzmanlık merkezi diğer şubelere göre yaş sınırlaması olup, bu kurumlardan yararlanabilmek için 16-45 yaş arasında olmanız gerekir. Diğer şubelerde ise minimum yaş sınırı olan 16 yaşına giren 70 yaşına kadar herkes yararlanabilir.

İsmek’e Nasıl Kayıt Olunur?
İsmek 2014-2015 eğitim öğretim döneminde branş sayısını 250’den 348’e yükselten kurum aynı zamanda çok önemli bir değişikliğe imza atarak kayıt sistemini online hale getirmiştir. Geçtiğimiz yıllarda kayıt tarihinde şehir dışında ve tatilde olan insanları mağdur eden kurs merkezinde kayıt uygulaması yerine internetten başvuru sistemi getirilmiştir.

Seo eğitimi yada İsmek’in herhangi bir hangi bir eğitiminden yararlanmak için sizde kursiyer.ismek.org adresinden TC kimlik numaranız ile kayıt olabilirsiniz. Eylül ilk haftası başlayan İsmek kayıt süreci okulların kapanmasına kadar devam etmektedir. Bu işlem sadece ön kayıt olup, asil ve yedek başvurular alınmaktadır.

Bilgisayar ve Web Tasarım Bilgisi Gereklidir
İleri seviye eğitim olması ve kısıtlı kontenjan bulunması nedeniyle her başvuru yapanı almak yerine öncelikle yeterlilik gerektiren şartlar belirlenmiştir. Bu kapsamda mutlaka temel düzeyde bilgisayar bilgisi yanısıra web tasarım bilgisi aranmaktadır. Zaten web tasarım bilgisi olan birinin bilgisayar kullanımı ile sıkıntısı olmayacaktır. Bu ön şartları ve yeterlilikleri görmek için başvuru yapanlara sınava tabii tutuyorlar. Sınavda başarılı olanlar İsmek Google Adwords ve Seo eğitimlerine katılmaya hak kazanacaktır.

Eğitimler Fatih ve Üsküdar’da
Aslında 240 farklı kurs merkezi olmasına karşın ileri seviye eğitimler mesleki uzmanlık merkezlerinde verildiğinden bahsettik, bu merkezler sayısı bir kaç tane ile sınırlı olup, Seo branşı içeren bu yazıyı yazdığım dönem olan 2015’te Fatih Mesleki Uzmanlık Merkezi ve Üsküdar Merkezi Uzmanlık Merkezi’nde bulunmaktadır. Kayıt olurken branş yada bu merkezleri seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Seo İçin 40 Saaat Yetermi?
Muhtemelen 3-4 hafta sürecek olup, çalışanlar için özellikle akşamlarıda eğitim verilmektedir. Seo öğrenmek için 40 saat elbette yeterli olmayacak ama en azından işin temeli ve tekniğini öğreneceksiniz. Zaten asıl öğrenme aşaması deneme, yanılma, başarma, başarısız olma ile mümkün olmaktadır. Yani hiç araç kullanmayan birine ne kadar anlatırsanız anlatın öğreneceği sınırlıdır. Ama direksiyon başına geçip, uygulamaya başlayınca işte öğrenim aşaması burda başlar.

İsmek Seo eğitimi ve diğer branşlar hakkında detaylı bilgi almak, İsmek şubelerini ile verdiği eğitimleri görmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Faydalanacak arkadaşların Allah başarısını daim etsin.

Kaynaklar:
https://www.ismekkurs.com/ismek-seo-kursu
http://www.webmasteryolcu.com/ucretsiz-seo-kursu.html

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek