Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir?

Gönderen Konu: Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir?  (Okunma sayısı 17409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Avon Temsilci Siparişi Nasıl Verilir?
« : Haziran 26, 2014, 10:04:45 ÖÖ »
Şunu üzülerek belirtmeliyim ki temsilci kaydı yapan takım öncüsü yada bölge satış sorumlusu arkadaşlarımız bu işi sadece üye kayydı yapmaktan ibaret sanıyorlar. Tabiki hepsi değilsede büyük çoğunluğu böyledir. Temmsilci olan arkadaşımız sudan çıkmış balık gibi ne yapacağını bilmiyor. Nerden, nasıl sipariş verilir, nelere dikkat edilir, verilen siparişin ödemesi nasıl ve nereye yapılır hiç bir bilgisi olmayabiliyor. Bu durum bazen yeni başlayan arkadaşlarımızın hevesinin kırılıp başladığı işi yapmamasıyla sonuçlanıyor.
Avon Temsilci siparişi nasıl verilir
 Genelde hepimizin evinde yada cep telefonunda internet imkanı vardır. O nedenle size en hızlı yöntemi aktaracağım. Avon temsilcileri siparişşlerini internet üzerinden vermeleri daha hızlı ve iptal etmesi kolay olacaktır.
Temsilci Numarası ve Şifre Gerekir; Daha önceki konularımızda temmsilci numarası ve şifre alma hakkında bilgiler aktarıldı. Gerekli detayların varolduğunu kabul ederek avon.com.tr sitesine giriyoruz. Sağ üst köşede yer alan Temsilci Girişi linkine tıklıyoruz.

Açılan sayfada temsilci numaramız ve şifremizle giriş yapıyoruz. Burada sorun yaşıyorsanız hafta içi 0212 473 11 11 nolu telefonu arayarak Avon müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Sipariş Girişi Kısmına Tıklıyoruz
 Yukarda anlattığım şekilde giriş yaptığınızı kabul ederek devam ediyorum. Temsilci panelimize girdik üst kısımda yer alan size özel menülerden ilki Sipariş Girişi tıklıyoruz.

Müşteri Ekle Yada Seç
 Sipariş vereceğinizde ister kendi adınıza isterseniz müşteri adını kaydedip işlem yapablirsiniz. Müşteri bu ürün sahte dediğinde Avon’u arayıp sizin adınıza sipariş verilmişmi sor diyebilirsiniz. Sipariş girişi linkine tıkladığımızda orta kısımda hangi kampanyadan sipariş verileceği ve müşteri seçimi kısmı çıkacaktır. O işlemi yaptıktan sonra hemen alt kısmında yer alan Sipariş Girişi kısmına tıklayarak devam ediyorum.

Ürün Kodu ve Adet Belirtiyoruz
 En önemli noktaya gelmiş bulunuyoruz. Sipariş vereceğimiz ürünlerin kodlarını tespit ederek sipariş girişi gerçekleştireceğiz. Avon ürün kodları 5 rakamdan oluşmaktadır. Ne eksik, ne fazla size göstermek için ben Perceive Bayan Parfüm sipariş girişi yapacağım 2 adet almak istiyorum. Ürün kodu ise 13310 aşağıdaki resmi inceleyiniz.

Ürün kodumu ve hemen yanındaki kutucuğa almak istediğim adet yazdım ve hemen yanında bulunan arama butonuna tıkladığımda ise ürün adını ekrana yazıyor. Buda hatalı ürün almanızı engelleyecektir. Ürünlerim tamamsa hemen sağ alt kısımda yer alan SEPETE AT/GÜNCELLE butonuna tıklıyorum. Şayet siparişinize katalog eklemek istiyorsanız Sepete at güncelle dedikten sonra sayfanın alt kısmından istediğiniz sayıda katalog ekleyebilirsiniz. (Ücretlidir) bu kısımda tamamsa sayfanın alt kısmında yer alan DEVAM butonuna tıklayınız.
Örnek Ürünleri Göreceksiniz
 Yukarda ürünler ve kataloğumuzu alıp devam dediğinizde karşınıza bazı ürünler ve fiyatlarının olduğu bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfa bir sonraki kampanyada satışa çıkkacak olan sizin denemeniz için örnek ürünlerdir. Dilediğiniz üründen yalnızca 1 adet alma hakkınız bulunmaktadır. Almak istemiyorsanız Devam tıklıyoruz.
Size Özel Fırsatlar
 Devam dedikkten sonnra yine yukardakine benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Burdada panorama, indirim kataloğu ve süper teklif gibi fırsatlardan yararlanmanızı sağlayan teklif sayfasıdır. istediğiniz ürünü alabilir yada hiç birşey almadan benim gibi Devam tıklayabilirsiniz.
Son Aşamya Geldik
 Açılan sayfada eklediğiniz ürünler, katalog vs ile fiyatlarını göreceğiniz bir sayfa ile karşılaşırsınız. Fatura tahmini tutarı butonuna tıklayarak sipariş vermek istediğiniz ürünlerin size geliş yani temsilci fiyatını görebilirsiniz. Bu işlemi mutlaka yapın ücretsiz kargo için gerekli limite ulaşıp ulaşmadığını görmelisiniz.
Siparişi Gönder
 Kontrol ettiniz herşey tamamsa sayfanın en alt kısmında yer alan SİPARİŞİ GÖNDER butonuna tıklayınız. Hata yapmanız yada müşteri vazgeçmesi durumunda faturalanmadan iptal edebilirsiniz. Faturalanırsa maalesef iptal etme imkanı olmayıp gelen ürüni iade ederek çözüm bulursunuz.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-siparis-girisi
https://www.bakirkoytemsilcisi.com/avon-siparis-ver/
https://www.kozmetiksiparisleri.com/avon-siparis-ver
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2018, 12:14:06 ÖS Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek