Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ha Sensizlik Ha Ölüm!

Gönderen Konu: Ha Sensizlik Ha Ölüm!  (Okunma sayısı 1987 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ha Sensizlik Ha Ölüm!
« : Haziran 22, 2008, 12:56:54 ÖÖ »
Ha sensizlik, ha ölüm...

"buyaşında ne gördün?" diye başlar, intiharvari ruh halimin gerçekliğine,dalga geçer bi imayla bakan büyüklerin sözleri...ama bilmezler, içimdeki sen hasretini...bilmezler...

bakarken yükseklerdenbu şehrin alçaklarına, alçaklar gördü gözlerim, aşktananlamayan...senin gözlerini hiç görmemiş, kendini insan sayanlar...

yağmurlaryağıyor ince ince bu şehre ve ıslanmıyorum...yüreğim gitti buralardan,gittiğin tarafa doğru...gözlerim ağlamaklı, senin gözlerin aklımageldikçe...saçların...saçlarına dokunuşlarım var aklımda...acıçekişlere, sensizliklere ne gerek var? gel be güzel gözlüm...gel bitanem..ağlamasın bu yürek...vazgeçmesin yaşamaktan..gel canım...sözlerimiz vardı...

gözlerim ağlamaklı, inatla bekliyorum seni,yazarken, ve gölgem sigara içerken, masanın üzerinde...ağlarken, veintiharı düşünürken, en soğuk anlarımda...gaybana geceler, bitsinartık...karanlıklar tükensin..güneş doğsun sabahları...ısınsın içim,olduğunu bilerek senin bir yerlerde...ama ne bir mektup ne bir haber...o kadar yoksun ki, artık ölümler beni bekler yanıbaşımda...ha senolmamışsın, ha hayat...

alıntı...
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2009, 05:45:09 ÖS Gönderen: elifsu »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek