Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Hakkımı Helal Etmiyorum

Gönderen Konu: Hakkımı Helal Etmiyorum  (Okunma sayısı 2665 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Hakkımı Helal Etmiyorum
« : Haziran 22, 2008, 12:52:10 ÖÖ »
Mutluluk dilemekayrılırken…Beni boşver sen mutlu ol yeter demek sevginin büyüklüğündenmi.Bendei yaptım zamanında ,iyi dileklerde bulunup yollarımı ayırdığımçok oldu ama şimdi yapamıyorum.

İçim acıyor,kan kaybediyorum ve böyleyken sana mutlu ol demek gelmiyoriçimden.Günleri gecelere ekleyerek ilmek ilmek sevdamı örerek beklerkeniçimde gülüşen çocukların gelmediğin için suskun kalışınıhazmedemiyorum.

Seni beklediğim,seni umursamazlığına rağmen sevdiğim için alaycıkahkahalar atan arkadaşlarımın sesleri gitmiyor kulaklarımdan.Kurduğumkumdan kaleleri yaramaz bir çocuk gibi ezip gidişin,beni sürekli itişinaklımda hala.Şimdi söyle mutluluk dileyebilir miyim sana.

Belki en güzeli birine kahrolana kadar aşık olmanı dilemek ama olmazişte o zaman lanetlenirsin.Benden başkasını sevmene dayanmaz buyürek,uzakta olmana sevgisizliğine katlanırda bir başkasını sarmalamanadayanmaz inan.

Eğer olurda sevgisizliğe alışkın yüreğinde ışık belirirse,olur da biriiçin yüreğin işte bu derse zar zor çıkan sevgi sözcükleri dudağındandökülürse…Bilesin ki iki elim yakanda öbür dünyada.Yollarını gözleyengözlerim,beni her defasında koşarcasına sana getirenbacaklarım,fütursuzca bana söylediğin sevgiyle örülü yalanları duyankulaklarım.Yorulmadan sevgisini sunan dudaklarım şikayetçi olacaksenden.Her defasında parçalara ayırdığın kalbimi saymıyorum bile…

Bu kadar kıvranırken ,acı tün benliğimi esir almışken,sensiz doğangüne,sensiz geçen geceye düşmanken başkasının sabahlarında olacaksaneğer dilerim benim kadar acı çekesin

Hakkım helal değil sana bilesin...

alıntı...
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2009, 05:43:55 ÖS Gönderen: elifsu »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek