Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Odam Kireç Tutmuyor

Gönderen Konu: Odam Kireç Tutmuyor  (Okunma sayısı 7847 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gülce

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #1 : Temmuz 15, 2008, 10:33:19 ÖS »
çok güzel melodisi ama adam biraz yayarak okumuş galiba ibrahim tatlıseste okumuştu hatırlarsanız benkide ondan dinlemeye alışmışım ondan..tşkler...+

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #2 : Temmuz 15, 2008, 10:39:35 ÖS »
teşekkürler eda kardeşim

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #3 : Temmuz 15, 2008, 10:40:20 ÖS »
çok güzel melodisi ama adam biraz yayarak okumuş galiba ibrahim tatlıseste okumuştu hatırlarsanız benkide ondan dinlemeye alışmışım ondan..tşkler...+

ben ibrahim tatlısesten nefret ediyorum desem yeridir tabiki bu benim şahsi kanaatim insanda biraz ciddiyet olmalı

Çevrimdışı Gülce

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #4 : Temmuz 15, 2008, 10:49:56 ÖS »

ben ibrahim tatlısesten nefret ediyorum desem yeridir tabiki bu benim şahsi kanaatim insanda biraz ciddiyet olmalı
ama hiç tanımadığımız biri hakkındada böyle düşünmemeliyiz değilmi abi?onlar bir cam arkasındalar ve nasıl gerekiyosa onu yapıyolar gerçek yada yalan..ben severimm onu eski şarkılarını biide azmini sıfırdan gelip zirvede olmasını bir yoksulken şuan yüzlerce binlerce çalışanı olmasını ama aslını asla inkar etmemesini seviyorum...

Çevrimdışı Şeb-i Yeldâ

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #5 : Temmuz 15, 2008, 10:50:34 ÖS »
Tşk abi...

Bu türküyü çok güzel söyleyen birisini biliyorum ve her müsait ortamda sağolsun kırmıyor beni...

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #6 : Temmuz 15, 2008, 11:06:05 ÖS »

ama hiç tanımadığımız biri hakkındada böyle düşünmemeliyiz değilmi abi?onlar bir cam arkasındalar ve nasıl gerekiyosa onu yapıyolar gerçek yada yalan..ben severimm onu eski şarkılarını biide azmini sıfırdan gelip zirvede olmasını bir yoksulken şuan yüzlerce binlerce çalışanı olmasını ama aslını asla inkar etmemesini seviyorum...

çocukluğumda çok severdim sonraları pekte uygun karşılamadım bazı davranışlarını

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #7 : Temmuz 15, 2008, 11:06:28 ÖS »
Tşk abi...

Bu türküyü çok güzel söyleyen birisini biliyorum ve her müsait ortamda sağolsun kırmıyor beni...

kim o bizde tanıyalım

Çevrimdışı yolcu_kamyoncu

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #8 : Temmuz 15, 2008, 11:15:07 ÖS »
uzun zaman olmuştu bu türküyü dinlemeyeli.teşekkürler

Çevrimdışı Gülce

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #9 : Temmuz 16, 2008, 06:16:47 ÖS »

çocukluğumda çok severdim sonraları pekte uygun karşılamadım bazı davranışlarını
İnsan beşer elbet şaşar abi ;) :)her şeye rağmen sevelim biz herkes kendincedir.. ;) :)

Çevrimdışı Şeb-i Yeldâ

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #10 : Temmuz 16, 2008, 07:36:38 ÖS »
Tşk abi...

kim o bizde tanıyalım

Olur aile sohbetimizin olduğu bir gün davet ederim tanışırsınız inşAllah abi...

Çevrimdışı Rabia

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #11 : Temmuz 19, 2008, 09:59:40 ÖÖ »
teşekkürler abi,

bu fon müziklerinle beni baya eski günlere götürdün ALLAH razı olsun

Çevrimdışı sercem

• Yeni Üye
  • *
Odam Kireç Tutmuyor
« Yanıtla #12 : Temmuz 24, 2008, 10:53:58 ÖS »
çok güzel  türküleri çok severim zaten   :)
 buda en sevdiğim türkülerin başında geliyor

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek