Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Allah Razı Olsun Hepinizden

Gönderen Konu: Allah Razı Olsun Hepinizden  (Okunma sayısı 2398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
« : Şubat 19, 2012, 04:07:46 ÖS »
selamün aleyküm.beni eski arkadaşlar hatırlar belki..sayfanızı takip ederek yitirdiğim değerlerimi yakalamaya başlamıştım..herzaman bana çok faydalı olduğunuzu anlattım...dün itibariylede Allahın izniyle artık başörtülüyüm...inşaallah devamının olması için,nefsime ve şeytana uymamam için dualarınıza ihtiyacım var..Rabbim cümlenizden razı olsun inşaallah..bu arada karar veremeyenarkadaşlarım varsa inanın açık olmak huzur vermiyor..ve ahirette bize bizim Allah için yaptıklarımızın ancak faydası olcak..hem unutmayın nefse ağır gelen işi yapın..fani dünyanın anlık mutlulukları-ki mutluluk getirdiği tartışılır-sizi caydırmasın..hiç birşey Rabbimin rızasından daha önemli olmamalı..yalnız şunu unutmayın  arkadaşlarınızı iyi seçin...kiminleyseniz onun gibi yaşamaya başlarsınız...mutlaka sohbetlere devam edin..bunlar kaytarmak isteyen nefsinizi dizginlemenize yardım edecektir...ben bütün gün tesettür forumdan ayrılmıyordum....hayırlı işlerle ilgilenin ve lütfen çevrenizi doğru seçin..inşaallah Allah tereddütlerinizi giderir ve hayrı yaşatır

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2012, 04:33:33 ÖS »
Ve aleyküm selam,hayırlı olsun ebrar senin adına çok sevindim.Daim olur inşeAllah.Çok doğru söylüyorsun rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi... :ggg

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek