Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ağlama Ablacığım ...

Gönderen Konu: Ağlama Ablacığım ...  (Okunma sayısı 2470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ağlama Ablacığım ...
« : Kasım 23, 2008, 09:25:52 ÖS »

Ablacığım! Benimle oynar mısın? Ama sen ağlıyorsun. Neden ağlıyorsun ki..? Seni ağlatan bu soğuk taşlar mı ablacığım? Lütfen ağlama artık, yoksa ben de ağlarım. Hem ben ağlarsam çığlık çığlığa ağlarım. Ben küçüğüm ablacığım, ufacık kalbim tertemiz benim. Tıpkı senin hayallerinin temizliği gibi. Benim ağlayışımı melekler arşa ulaştırır ablacığım, senin mazlumluk kokan dualarının ulaştığı gibi. Ben çok ufağım ama sesim çok gürdür ablacığım. Hadi gel benimle, tut elimi. Oturma kara vicdanlıların soğukluğunu taşıyan bu taşların üzerinde. Fakültenin kapısında yıkılmasın hayallerin.

Ben büyüyünce hakim olacağım ablacığım. Seni ağlatanları, senin göz damlalarınla yargılayacağım. Her bir damlaya yüzyıllar vereceğim. Benim ikna odalarım olmayacak. Benim iknam açtığım avuçlarımda olacak. Ama ben ağlatmayacağım ablacığım. İnanıyorsun bana değil mi?

Benim de seninki gibi hayallerim var ablacığım. Fakültenin kapısında sizlerle duracağım. Ama oyuncak olmayacak ve hiç ağlamayacağım. Hep mütebessim olacak şirin yüzüm. Ağlama artık ablacığım. Bitkin olmasın üzerinde durduğun ayakların.

Elinde duran kitabı mı okuyorsun ablacığım? O' nun kelamını ben de biliyorum.
"...İnanıyorsanız üstünsünüz." diyor değil mi? Ben de inanıyorum ablacığım. O'na da inanıyorum, sana da ve hayallerine de...

« Son Düzenleme: Kasım 25, 2008, 01:17:03 ÖÖ Gönderen: musalli »

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ağlama Ablacığım ...
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2008, 09:26:46 ÖS »
Sen ey müslüman kızı sen namus timsalisin
Sen cennet güzelisin, hûriler misalisin
Sen yolundaki gaziler misalisin
İslam yolunda olmak Mü`minin ülküsüdür
Müslüman hanımların iffeti örtüsüdür

Ey Peygamber, eşlerine, kızlarına ve mü'minlerin kadınlarına dış elbiselerinden (cilbablarından) üstlerine giymelerini söyle; onların (özgür ve iffetli) tanınması ve eziyet görmemeleri için en uygun olan budur. , çok bağışlayandır, çok esirgeyendir. (AHZAP 59)

"GüL AçTıKÇa, kAdIn KaPaNdIkçA gÜzElDiR!!!!"

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ağlama Ablacığım ...
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2008, 09:27:34 ÖS »
''üzülmeni istemezdik biz her zaman seni sevdik...
doğru yolu göstererek hakikatleri söyledik
inanmadın bir an bize
oysa hakikattır tümü
o sözler ALLAHIN SÖZÜ

biliyoruz ki pişmansın
bu kuyuda çıkmazdasın uzandı bak ellerimiz
inanmadın bir an bize
...............................^^
oysa hakikattır tümü
o sözler ALLAHIN SÖZÜ''

üzülmeni istemeyiz,hakikattir bunlar gel inan
pişmansın gel mağfiret dile
GÜL örtülere bürün
başörtünü al gönlüne
hikmetlerle dolu KURANın sözüne
gerçeklere kavuş
ahiret azığını başörtünü al
gel gül örtülere bürün...

Sil artık gözyaşlarını...
Fecir vaktine kadar hıçkırıklara kapılıp, sabretmeye çalıştığın tutsakların yasaklarına, hür nağmelerinle cevap ver...
Yeşertmeye devam et çölleri sevdanla, hasretini kara taşlara bas şimdilik, sabretsin kalbin!
Titreyişlerin devam etsin yüreğimde!

Ne mutlu başörtüsünü bir madalyon gibi taşıyan kullara!
Ne mutlu başörtüsü aşkını yoluna adayanlara!
Ne mutlu yeryüzünde bir zümrüt gibi parlayan iffet timsallerine!
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2008, 09:28:39 ÖS Gönderen: elifsu »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek