Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yardım

Gönderen Konu: Yardım  (Okunma sayısı 1773 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Yardım
« : Mart 09, 2009, 04:27:14 ÖS »
Başkasına yararı dokunan insan en kusursuz insandır- Sophokles

Bir kör bir köre yol gösterirse ikiside çukura yuvarlanır -Matthew Henry
Dostuna da, düşmanına da yardım et, çünkü o zaman dostunla daha yakın dost, düşmanınla da dost olursun -Clebul
Eğer hür bir toplum sayıca daha çok olan fakirlere yardım edemezse, sayıca az olan zenginleri de kurtaramaz -John Kennedy

Her yardım, cennete doğru bir basamaktır -HWard Beecher

Herkes ötekisine yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olurdu -Erner Erchenbach

Işık yapmanın iki yolu vardır: ya kandil olmak, ya da yansıtan ayna…- Edith Warton

İnsan, dostlarının acılarına, onlarla bir olup ağlayıp sızlamakla değil, yardım ve bakım ile katılmalıdır -Epukuros

İnsanın en iyi yardımı kendi kendisine yaptığı yardımdır -Goethe

İnsanlar, birbirlerine yardımdan el çektikleri gün, insanlık yok olur, karşılıklı dayanışma olmazsa toplumlar olmaz- Walter Scott

İyilik etmek, fenalıktan sakınmak hususunda birbirinizle yardımlaşın günah işlemek ve haddi aşmak üzerinde yardımlaşmayın -Maide Suresi, 2
Küçüklerin yardımı olmaksızın hiçbir büyüğün başarıya ulaştığı görülmez Bu, ne küçüğü büyütür, ne de büyüğü küçültür -Cemil Sena

Sevmek fiilinden sonra gelen dünyanın en güzel fiili yardım etmektir- V Suttner

Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız, yaptığınız en büyük yardımı ise hiçbir vakit hatırlamayınız -Chilon
Yardımlar tıpkı çiçek gibidir, ne kadar taze ise insanları o kadar memnun eder- Chillon

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek