Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
İkbal Gürpınar Başörtüsü İçin Ağladı

Gönderen Konu: İkbal Gürpınar Başörtüsü İçin Ağladı  (Okunma sayısı 9251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Nisan 14, 2010, 03:44:58 ÖS »

Umreye gittikten sonra başını kapatan ünlü sunucu İkbal Gürpınar kendisiyle ilgili yapılan yorumlara canlı yayında isyan etti.

Gözyaşlarına boğuldu
Kanal 7'de yayınlanan "İkbal'le Şifalı Yemekler" programında kendisine tesettür taktığı yönünde eleştiri yöneltenlere yanıt veren Gürpınar, gözyaşlarına boğuldu.

Herkes haddini bilmeli
Yapmış olduğu bu davranışı kendi gönlü böyle istediği için yaptığını vurgulayan Gürpınar, sözlerine şöyle devam etti: ''Herkes de haddini bilmeli. Ben kimseden aferin almak için böyle yapmadım. Kendim için yaptım, yardanım için yaptım. İnsanların ne söylediği zerre kadar umurumda değildir. Allah'ın ne söylediği benim için önemlidir. Şu ana kadar bunu yapıyorum.''
« Son Düzenleme: Nisan 14, 2010, 03:46:04 ÖS Gönderen: WEBMASTERYOLCU »

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2010, 03:57:26 ÖS »
İnsanın içinde olacak zorla yaptırılmaz hiç birşey...Acıkcası bekliyordum İkbal Gürpınar'dan bunu ama sadece saçını kapatmış...Zamanla daha düzüngün kapatacağına inanıyorum.

Çevrimdışı lalegül

• Yeni Üye
  • *
  • Vazgeçilmez olmadığını kabul et...
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2010, 04:02:32 ÖS »
İkbal Gürpınar'ın örtünme şekli tesettüre uygun degil bence ama hiç yoktan iyidir... içinden gelmiş örtünmüş...bunuda kendisi için yapmış...en dogrusu bence...bizede tebrik etmek düşer... insan ne yaparsa kendisi için yapar... kimse kimsenin için bir şey yapamaz, iyi yada kötü...

Çevrimdışı ikranur

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2010, 04:20:40 ÖS »
Ah bu medya zaten bu duruma gelmemizde bir sebep de bu herşey nasıl da aksedilio insanlara.. İkbal hanım örtünmüş güzel ama tabi ki bu tam bir örtünme değil.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2010, 04:31:49 ÖS »
İkbal Gürpınarın fanlarından biriydim eskiden yaşamı, hayat tarzı,nerden nereye geldiği zorla evlendirildiği baba evinden sevemediği eşininde yardımıyla okuması biryerlere gelmesi sonra anlaşarak ayrılması kavgasız gürültüsüz ve sonra Allahın da izniyle aşkı yakalayıp tekrar bir yuva kurması Örnek olucak bir sürü davranış sergilemiş bir kadın kendisi tebrik ediyorum... Örtünmese bile Onun yeri her zaman ayrı gönlümde...

+-/*te Konu için Mustafa Bey...

Çevrimdışı duaile

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2010, 11:32:38 ÖS »

Ben de bekliyordum İkbal Gürpınar'dan. Allah daim etsin, hayırlısıyla en doğru şekilde örtünmeyi de nasib etsin inşallah...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek