Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Resul Efendimizi Sevmek

Gönderen Konu: Resul Efendimizi Sevmek  (Okunma sayısı 1854 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ciddeli

• Yeni Üye
  • *
Resul Efendimizi Sevmek
« : Temmuz 05, 2008, 05:41:38 ÖÖ »
Sevgılıler sevgılısıne ıcımden gecen bır kac seyı burada sızlerle paylasarak yazmak ıstedım
ben suudı arabıstanın cıdde kentınde oturuyorum yaklasık15yıldır buradayım burası mekkeye 40dakıka medıneye 4saat uzaklıkta bır sehır
medıneye ılk varısımda henuz sehre gırergırmez adı ustunde nurlu bır sehır oldugunu hıssedıyorsunuz
mukayese edılemez ancak bızım konya sehrındede sankı boyle bır mıstık hava mevcut
sevgılı efendımızın huzurunda cemaatrle kılmıs oldugum sabah namazının bendekı etkılerını hıc bır zaman unutamam hatta bır daha o husuyu yakalayamadıgımı soyleyebılırım sevgılı efendımıze duydugum sevgının buyuklugunu ozaman kesfettım hıc bır zaman evladından bıle fazla sevmedıkce gercek sevgı olmadıgını bılıyordum ama hıssedemıyordum sımdı ıse ona bukadar yakın olmama ragmen ıkı senedır zıyarete gıdemedım ve cok ozluyorum onun sevgısıne layık olabılmek dunya uzerınde ıstedıgım tek sey guzel ahlakından bır nebzecık tasımak hep onu hatırımda bulundurmak ve sadece onu sevmek bence bunlar butun dunyaya bedel seyler mınıcık sıkıntılardan tutn ımkansızlıklar ıcınde bıle resul efendımızın sevgısıyle ustesınden gelmek tum olumsuzlukları bır anda olumlu havaya cevırıyor yeryuzunun tum guzellıklerı dahı bu sevgının yanında sonuk kalıyor sankı.bazen onunka konusuyorum yanıhayal ederekçyuce allahımızın tum varlıklardan ustun tuttugu bu ınsan mutlaka benı duyar dıye umuyorum onu nekadar sevdıgımı sımdı kelımelere dokemıyorum emeınım musluman olan herkes boyyle hıssedıyordur bazenbeytullaha gıttıgımde tavaf ve say sırasında hıc bır dua okumadan sadece ona salatu selam getırerek yapıyorum vazıfeyı.su anda tek dılegım kısa zamanda ravzasında dua edebılmek.benım gıbı hısseden arkadaslarımada en kısa zamanda ona kavusmayı temennı ederım allaha emanet olunuz
« Son Düzenleme: Eylül 09, 2008, 11:30:28 ÖÖ Gönderen: malatyali »

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
RESUL EFENDIMIZI SEVMEK
« Yanıtla #1 : Temmuz 05, 2008, 07:45:02 ÖÖ »
ALLAH Razı olsun

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
RESUL EFENDIMIZI SEVMEK
« Yanıtla #2 : Temmuz 05, 2008, 02:30:51 ÖS »
ne kadar şanslısınz oralı görmüş biri olarak.Rabbim bizlerede nasip eylesin..

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek