Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Berat Kandilinde Gördüğüm Rüya..

Gönderen Konu: Berat Kandilinde Gördüğüm Rüya..  (Okunma sayısı 3386 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PamukPrenses

• Yeni Üye
  • *
Berat Kandilinde Gördüğüm Rüya..
« : Ağustos 30, 2008, 11:51:52 ÖÖ »
Selamün aleyküm..

Sizlerle gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istiyorum..

Geçtiğimiz mübarek Berat kandilinde gördüm bu rüyamı.. Gece yatarken her zaman ki gibi dualarımı ettim biraz daha içten oldu tabi ki..

O gece bir sürü rüya gördüm. Ama en çok bu aklımda kaldı.. Bir otobüsün içindeyiz. Sınıf arkadaşlarımmış ama çoğu normal hayatta tanımadığım kimseler. Sonra öğretmenlerimiz diyorlar ki. Ölmüş bir kaç insanın etini pişirip getircez size diyorlar.. :-X Bazıları korkuyo, ben de gıcıklık yapcam ya işte ne var getirsinler yeriz diyorum. Maksak gıcıklık  ;D Sonra pişmiş insan etleri geldi.  :-[ Bazıları öyle güzel yiyiyorlar ki :-\  Ben bi türlü yiyemedim. En sonunda zar zor bi göz yedim.  :'( Uyandım mutfaktan tavuk kokusu geliyor. O gün mutfağa bile giremedim. Hala etli bişey yemekte zorlanıyorum.

Yatarkende "Allah'ım nolursun kimse dedikodu yapmasın" diye içten bir dua etmiştim  ??? Dedikodu yapmak insan eti yemek gibidir ya.. Babamı anlattığımda dedi ki:Allah dedikodunun nası kötü birşey olduğunu Berat gecesinde sana göstermek istemiş demek ki, dedi. Bu rüyayı o duayı ettikten sonra ve Berat kandilinde görmemden çok etkilendim..

Dedikodudan olabildiğince kendimi sakınmaya çok dikkat ederim. Bazen çevremdekileri de yumuşak bi dille, yaptıklarının yanlış olduğunu söylerim.

??? ???
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2009, 12:32:39 ÖÖ Gönderen: Bilge »

Çevrimdışı PamukPrenses

• Yeni Üye
  • *
Berat Kandilinde gördüğüm rüya..
« Yanıtla #1 : Ağustos 30, 2008, 07:35:20 ÖS »
Amin, inşallah

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #2 : Ağustos 30, 2008, 08:39:11 ÖS »
allah ım sen günahlarımızı bağışla yarabbim ders alınması gerek

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
« Yanıtla #3 : Ağustos 30, 2008, 10:29:27 ÖS »
gordugun ruya gercekten korkunc :o elimizden geldigince dedikodudan uzak olmaliyiz yapanida uyarmaliyiz

eger bir toplulukta dedikodu yapiliyorsa seytan bal surermis insanlarin agzina tat alip devam ettirsinler diye o toplulukta bulunup ama dinlemeyende gunah islemis olur cunku oda o toplulukta bulundugu icin bu yuzden
eger tam tersi olur toplulukta dini guzel hayirli isler konusulursa meleklerde dinlermis hatta toplumdaki herkes konusmalari dinleyen dinlemeyen hepsi sevap kazanirlar Allah tarafindan sirf o hayirli toplumda bulunduklari icin

Çevrimdışı PamukPrenses

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2008, 03:30:31 ÖS »
amin

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek