Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Yemek Yesem Yürümek Zorunda Kalacam Yemesem Aç Kalacam

Gönderen Konu: Yemek Yesem Yürümek Zorunda Kalacam Yemesem Aç Kalacam  (Okunma sayısı 5988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Kasım 23, 2009, 01:50:24 ÖS »
Yaş yine 14 15 yıllarım arkadaşlar konyadan ankaraya gitcem ama bir kaç saat durup dönecem gidiş dönüş bileti aldım harçlığımda var vardım ankaraya 4 saate birkaç saat dolaştım falan derken artık geri dönmem gerekli konyaya baktım cebimde ozamanın parası sadece 50 binlira var.

oda konyada ilçeye (beyşehire) otobüs parası sadece gezdik dolaştık hoş iyi güzel karnım acıktı arkadaşlar ankara havası iyi gelmiş olmalı :D vardım otogara araç hareket içim yarım saat var diyorum oparaya yemek yesem bu sefer konyadan ilçeye yürümem gerekir yada otostop nede olsa biri durur dedim.

otogar kazığı mı diyim neyse sadece 2 sandviç almama yetti o parada oda içinde bir parça yeşil biber koymuşlar öyle acıydıki ölecem sandım neyse para bitti arkadaşlar vardık konyaya sabaha yakın saatlerde para yok otobüse binip ilçeye eve gitsek planda yürümek var.

neyse arkadaşlar yola koyuldum dedim beyşehir yoluna bir çıkalım hele bir araba durur elbet dedik resimde dördüğünüz baz istasyonlarının oraya çıkacam macera olsun diye yolu bıraktım dağa tırmanmaya başladım  ;D

baz istasyonlarının yanına vardım bir kaç dakika sonra artık konya gözlerimden kaybolacaktı son birkez bakmak istedim konyaya buyrun sizde bakın.

Devamını Başka Bir Konuda Anlatacam arkadaşlar

Devamı burdan arkadaşlar https://www.tesetturforum.gen.tr/anilar_hatiralar/konyadan_beysehiye_70_km_yurumustum_caresizlikten_diyim-t29426.0.html;new
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2009, 03:32:21 ÖS Gönderen: YOLCU »

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2009, 02:04:07 ÖS »
Başka bir konuda derken,arkası yarınmı bu :D

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2009, 02:11:59 ÖS »

Yok Genel Müdür geldi o adamın benim anılarımı zorlanarak hatta gözlüğünü ekrana çarpacak kadar yaklaşarak okumasını istemiyorum

ya okumasıda sorun değil sonrada dalga geçiyor adam ya o nedenle o çıkınca yazacam :D

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
  • * Suskunluğumu En Güzel DUA Kıl Ya RAB ! *
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2009, 02:14:36 ÖS »

Yok Genel Müdür geldi o adamın benim anılarımı zorlanarak hatta gözlüğünü ekrana çarpacak kadar yaklaşarak okumasını istemiyorum

ya okumasıda sorun değil sonrada dalga geçiyor adam ya o nedenle o çıkınca yazacam :D

genel müdürünüzü merak etmedim desem yalan olur. :)

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2009, 02:17:44 ÖS »

Desene sende ne anılar var daha,genel müdürle olan bir anınızı bekliyorum/z artık.

Çevrimdışı EZEL-İ NUR

• Yeni Üye
  • *
  • Sükut-u hayal oldu koca bir ömür bir nefsin elinde
« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2009, 02:21:58 ÖS »
ilginç bir macera...:) ama zor olsa gerek o daga tırmanmak kolay görünmüyor...:)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #6 : Kasım 23, 2009, 02:53:16 ÖS »

Desene sende ne anılar var daha,genel müdürle olan bir anınızı bekliyorum/z artık.

yaşım 28 ama 30 yaşındaki insanlar abi der beni büyük sanarlar birazcık fazla yıprandık sanırım hayattan

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #7 : Kasım 23, 2009, 02:54:42 ÖS »

genel müdürünüzü merak etmedim desem yalan olur. :)

Türkiyenin en büyük yalancısı olmaya aday adam araba aldı eşinden korktuğu için fiyatını eşine eksik söyledi gülecem olmayacak

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #8 : Kasım 23, 2009, 02:55:40 ÖS »
ilginç bir macera...:) ama zor olsa gerek o daga tırmanmak kolay görünmüyor...:)

pekte zor olmadı 45 dakikada tırmandım :)

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #9 : Kasım 23, 2009, 02:55:56 ÖS »

yaşım 28 ama 30 yaşındaki insanlar abi der beni büyük sanarlar birazcık fazla yıprandık sanırım hayattan

Zahmet olmadan rahmet olmuyor...sağlığın yerinde olsun gerisi mühim değil.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek