Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Vapur Sefası :D

Gönderen Konu: Vapur Sefası :D  (Okunma sayısı 4061 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« : Kasım 21, 2009, 05:04:44 ÖS »
Bende aklıma gelmişken sizlerle bir anımı paylaşmak istiyorum müsadenizle...
Üç arkadaş istanbula gitmek için anlaştık.Arkadaşlarımda çalışıyorlar toptancıları gezeceğiz ayrıca alış veriş yapacağız...Ne hayaller kuruyoruz ama.Vapurda sabah kahvaltımızı yapıcaz vs...

Neyse sabah erkenden yola çıktık,saat 9 gibi Haremdeyiz karşıya geçeceğiz vapurla.Arkadaşın biri sıksık geldiği için çok anlatırdı vapur hikayelerini şöyle lüks,böyle güzel diye...Diğer arkadaş ve ben merakla bekliyoruz vapuru....

nihayet vapur geldi geldi ama eski vapurmuş gelen...Arkadaşta mahcup tabii o kadar anlattı bize.İçeriye bir girdik tıkış tıkış.Ortalık gırip salgınını konuşuyor zaten.Dedik dışarıya çıkalım hiç olmazsa manzarayı seyrederiz.Bu arada nasıl yağmur yağıyor şansımıza.Neyse biz simitleri çıkardık çayları aldık vapurda ama donuyoruz nasıl yağmur ve soğuk var...üçümüzde bir şalın altında dışarıda boğaza karşı çay içiyoruz... :D :D

Bardakları koyduk kenara koymaz olaydık rüzgardan uçmasınlarmı vapurda bir oyana bir bu yana sürükleniyorlar...Biz halimize gülerken baktık herkes aynı durumda bütün bardaklar yerlerde...

çok uzattım biliyorum.Kısacası o gün akşama kadar sırılsıklam olduk,üşümemizde çabası.Ama dönüşte arkadaş dedi yok olmaz ben yine aynı vapura bindirmem sizi inat ettik bekledik yeni vapuru açlıktan ve yorgunluktan bitap düştüğümüz için yolluklarımızıda aldık tabii.Nihayet yeni vapurla karşıya geçtik sıcak lüks,manzara süper...

Söylemeden geçemiycem vapur beklediğimiz yerden kalktık vapura binmek için birde baktık bizim oturduğumuz yerde küçük göletler oluşmuş...ama nasıl gülüyoruz.herşeye rağmen çok eğlendik ama...daha neler oldu neler...

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2009, 01:14:14 ÖS »
vapur anıları hiç unutulmaz helede insanın gençliğinde Teşekkürler

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2009, 01:28:09 ÖS »
Rıca ederim,okuduğunuz için ben teşekkür ederim.

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
  • * Suskunluğumu En Güzel DUA Kıl Ya RAB ! *
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2009, 01:38:26 ÖS »
oldukça mecara yaşamızsınız

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2009, 06:43:26 ÖS »
:) dilenci vapurunu çok severim ... eğlenmiş olmalısınız arkadaşlar olunca herşey eğlenceli gelir zaten ;)

Çevrimdışı Jackif

• Yeni Üye
  • *
  • 21 Gram..
« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2009, 07:59:10 ÖS »
arkadaşın o kadar anlatınca enaniyet oLunca demek ki ALlah da şefkat tokatı vurmuş :) olan size de oLMuş bu arada :D

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #6 : Kasım 24, 2009, 08:49:49 ÖÖ »
Teşekkür ederim yorumlarınız için(Jackif 'in yorumundan pek birşey anlamasamda...)Arkadaşlarla olunca herşey çok eğlenceli oluyor gerçekten...

Çevrimdışı Jackif

• Yeni Üye
  • *
  • 21 Gram..
« Yanıtla #7 : Aralık 01, 2009, 09:50:40 ÖS »
büyüynce anlarsın :P

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek