Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Tanımadığım Kadın Beni Oğlu Sanmıştı

Gönderen Konu: Tanımadığım Kadın Beni Oğlu Sanmıştı  (Okunma sayısı 6594 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« : Kasım 21, 2009, 02:34:53 ÖS »
13 14 yaşlarında başımdan geçen bir olayı aktarıyım arkadaşlar bir akrabamızın düğünü için salona gitmiştik neyse düğün başladı ordan yanında 2 genç kız olan bir kadın yanıma yaklaştı tanımadım ama bizim akrabalardan biridir falan dedim.

neyse kadın bana mustafa ismail abin nerde dedi sabah çıkmıştı bir daha görmedim dedim kadın şaşırdı sabahmı çıktı hayretle derken kızları annesine anne bu bizim musafa değil demesinmi hemen ordan uzaklaştım kadın beni oğlu sandı Aman diyim.

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #1 : Kasım 21, 2009, 02:56:37 ÖS »
Sende de ne hafıza varmış her şeyi hatırlıyorsun...Benim beynim yaşlandı heralde...:D

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2009, 04:23:49 ÖS »
Sende de ne hafıza varmış her şeyi hatırlıyorsun...Benim beynim yaşlandı heralde...:D

Allaha şükür hafızam çok iyidir işin kötüsü genel müdürümüzde tamamen unutkan bir elemanı bir yere gönderir onu bile unutur onun yanında fazla kalırsam sanırım körle yatan hesabına dönecez

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
« Yanıtla #3 : Kasım 21, 2009, 04:26:38 ÖS »
:D :D

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
  • * Suskunluğumu En Güzel DUA Kıl Ya RAB ! *
« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2009, 12:13:27 ÖS »
sizin isim  ''mustafa ismail '' mi.

hani benzerlik olurda isim demi benziyor.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2009, 12:55:42 ÖS »
İzninle Yolcu bende bişey anlatayım :)

geçen bayramda anneannemi aramak için geçtim telin başına son numarayı 34 28 çevireceğime 28 34 çevirmişim bi çocuk çıktı adını sordum aleyna dedi aa dedim sizde mi ordasınız evet dedi anneni ver o zaman dedim annem yok fahriye babannem burda dedi ya dedim iyi yengemi ver öleyse dedim :D İsimler benzerde bu kadar mı benzer . Sonra ısrarla aneanemi isteyince durum anlaşıldı kadın bi kahkaha attı telefonda aynı mahalle aynı isimler sadece soyadı farklı helalleştik bayramlaştık kapattık bir sürüde dua etti kadın dua alıcağım varmış demek .. Yani olabiliyor böyle durumlar ...

Teşekkür ederim Yolcu  ;)

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #6 : Kasım 23, 2009, 01:10:32 ÖS »
sizin isim  ''mustafa ismail '' mi.

hani benzerlik olurda isim demi benziyor.

aradığı yani beni sandığı oğlu mustafa ismail abin nerde dediği ise sanırım büyük oğlu olmalı
işin kötü yönü adım mustafa tuttu benimde 10 yaş büyük abim var onun adıda ismail olunca işler kötü oldu

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #7 : Kasım 23, 2009, 01:12:06 ÖS »
İzninle Yolcu bende bişey anlatayım :)

geçen bayramda anneannemi aramak için geçtim telin başına son numarayı 34 28 çevireceğime 28 34 çevirmişim bi çocuk çıktı adını sordum aleyna dedi aa dedim sizde mi ordasınız evet dedi anneni ver o zaman dedim annem yok fahriye babannem burda dedi ya dedim iyi yengemi ver öleyse dedim :D İsimler benzerde bu kadar mı benzer . Sonra ısrarla aneanemi isteyince durum anlaşıldı kadın bi kahkaha attı telefonda aynı mahalle aynı isimler sadece soyadı farklı helalleştik bayramlaştık kapattık bir sürüde dua etti kadın dua alıcağım varmış demek .. Yani olabiliyor böyle durumlar ...

Teşekkür ederim Yolcu  ;)

çok hoş bir tesadüf olmuş insan kendini aptal gibi hissediyor olayın sonunda ben teşekkür ederim

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Kasım 23, 2009, 01:18:06 ÖS »
hercai kardeşim seninkine benzer bir olayda benim başımdan geçmişti

izninizle anlatayım

14-15 yaşlarındayım. rahmetli babam Almanya'dan gelirken telefon etti uçağa biniyorum diye. Murat isminde bir arkadaşım var ailesine ulaşamamış rehberden ismini bulup arayın dedi. tamam dedik
oturdum rehberin başına (kütahya rehberi) ad soyad ve ilçe tamam aradım. bir bey çıktı durumu anlattım uçağa falan bindiklerini söyledim karşı taraf sağolun bilgi verdiğiniz için dedi kapattı.

babam geldikten bir süre sonra kızım sen arayıp bilgi vermemişsin murat amcanın ailesine dedi. telefon konuşmasını anlattım. numarayı kontrol edilim dedik. sorunun nerden kaynaklandığı ortaya çıktı.

ben kütahyanın ilçesi Altıntaş  murat a..... telefonunu arayıp bilgi vermişim.
oysaki bizim ilçenin beldesi olan Altıntaş'a bakmam gerekiyormuş.....

belki konuştuğum Aileninde bir yakını vardı Almanyada...bilmiyorum. hiç öğrenemedik....:)))

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #9 : Kasım 23, 2009, 01:52:38 ÖS »
Adamlar hiç çaktırmamış yine bozuntuya vermemişler tamam haber verdiğiniz için teşekkürler falan

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Kasım 23, 2009, 02:10:26 ÖS »
Adamlar hiç çaktırmamış yine bozuntuya vermemişler tamam haber verdiğiniz için teşekkürler falan

bunu hala merak ederim. acaba onlarında bir yakını mı vardı gurbette

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #11 : Kasım 23, 2009, 04:47:28 ÖS »
evet ilginç büyük ihtimal varmıştır yakını gurbette olmıyan nerdeyse hiç kimse tanımadım herkes gurbette,  herkes özlemli...

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Kasım 23, 2009, 04:57:02 ÖS »
evet ilginç büyük ihtimal varmıştır yakını gurbette olmıyan nerdeyse hiç kimse tanımadım herkes gurbette,  herkes özlemli...

ondan sıla- gurbet türkülerimiz çoğunlukta ve bu kadar hisliler

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #13 : Kasım 23, 2009, 05:00:28 ÖS »

ondan sıla- gurbet türkülerimiz çoğunlukta ve bu kadar hisliler

evet kesinlikle haklısın Allah yardımcıları olsun...

Çevrimdışı mirac

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Kasım 24, 2009, 12:56:54 ÖS »
amin....

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek