Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ruya mi ? Gercek mi ?

Gönderen Konu: Ruya mi ? Gercek mi ?  (Okunma sayısı 4070 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Ruya mi ? Gercek mi ?
« : Temmuz 06, 2008, 02:04:25 ÖÖ »
Bir gece ben yatmis uyurken annem geldi odama benim omuzumumdan salliyarak uyatti hulya kalk eve hirsiz giriyor diye cok korkmustum annemin bu sozu beni uyandirdi meger ruyaymis  ::) ama o kadar korkmustumki etkisini uzerimden atamiyordum  :( aradan fazla zaman gecmeden uyanik oldugum halde buyuk bir ses duydum bahceden geliyordu tamda bahce kapisinin uzerindeydi benim oda sesde kapi tarafindan gelmisti. Korkum gittikce artti, korkumun uzerine yurudum. once odamda kendimi koruyabilmem icin birseyler aradim sonunda dolabimin uzerinden elime makas alarak yavasca isigi acmadan annemin odasina dogru yurudum sessizce. Babamda evde yok gece calisiyordu. neyse anneme ruyama anlattim sonra uyandiktan sonra duyduklarimi anlattim annemde cok korkmustu ama o benden cesaretli sekilde evin asagi katina inerek kapiya dogru yurudu tabi isiklar kapali her taraf karanlik. Annem kapiya yaklasinca yavasca kafasini uzatip bakti birde ne gorsun  :o :o :o

Kedi kapinin yaninda olan cop bidonunu devirmis.  ;D

bu hadiseden oncede evimize hirsiz girmisti  >:( onun korkusunu uzerimizden atamamistik hala bu yuzden bu olanlarlarda uzerine tuz biber olmustu olanlarin ustune  :(
« Son Düzenleme: Nisan 28, 2010, 07:25:14 ÖS Gönderen: kuzu »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #1 : Temmuz 06, 2008, 11:04:56 ÖÖ »
ah bu kediler hep yapıyorlar bunu :) geçmiş olsun

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #2 : Temmuz 08, 2008, 12:09:49 ÖÖ »
sag olun arkadaslar amin Allah kimseye yasatmasin cok kotu korkunc oluyor

Çevrimdışı sevtap

• Yeni Üye
  • *
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #3 : Temmuz 08, 2008, 10:08:28 ÖÖ »
slm
arkadaşlar bende sizlerle çok etkilendiyim bir rüyamı anlatayım benim eşim ağır bir hastalın içindeydi o dönem ler byada masraflı bir dönem di gün lük terapisi 1  5milyardı düşünün haftada 5 gün giriyordu vede bu tedavi 6 ay sürdü kemo terapi aldı hazıra dağ bile dayan maz neyse lafı uzatmim yani çok zor bir durumda kaldığımız bir anda çaresizlik içinde düşünürken ben sadece allaha dua ediyorum allahımsen bize yardım et sen bizden yardım larını esirgrme diye vede arkadaşlar ben şundanda emin oldum ki allah gerçekten isteyene veriyo bana olduğu gibi bakın sabah namazımı kıldım ve uykuya daldım vede rüyamda şimdi size nasıl an latayım bilmiyorum ama hani belki görmüşsünüzdür televizyonda filan peygamber efendimizin zamanlarında insanları tutsak edip köle gibi kullanıyorlarya aynende bende kendimi tamda böyle bir hayatın içinde buldum beni yakalayıp bir zindana attılar ve ben çok büyük bir korkuyla allaha yalvarıyorum beni kurtar allahım diye tam bu anda demir parmaklık ların ardında bana doru gelen bir insan gördüm gel  ben seni kurtarmak için gönderildim seni burdan çıkarmaya geldim dedi ve beni kurtardı ordan pazar yeri gibi bir yerde serbest bıraktı ama  bu seferde başka birileri beni tekrar aldı ve gine zindana attı ben gene korku içinde artık umudumu hiç yitirmedim bekliyorum çok geçmeden biraz önce beni kurtaran insan oldunu biliyorum ama yüzü farklı bir insan olarak geldi yanıma kendini tanıtmamak için ama ben an ladım tabiki biraz önceki gelen zat oldunu ve beni tekrar aldı ve pazar yerine götürdü orada bir satıcının yanına götürdü ve o satıcıya dediki bu kardeşimin sıkıntılarını karşılayın darda zorda bırakmayın her ihtiyacını karşılayın dedi ve arkadaşlar bu zatın kim oldunuda size söylim hz. osman aleyhisselam oldunu ordaki satıcı tabiki efendimiz siz hiç merak etmeyin biz her konuda yardımcı olucaz darda zorda bırakmicaz kardeşimizi dedi ben tam o sırada şaşkınlık içinde o yüce insanın efenilerimizden birisi oldunu duyunca oluma seslendim oda görsün diye vede arkadaşlar efendimiz bana o anda nasıl ifadede bulundu biliyormusunuz usulca bana işaretle sus benim kim oldumu açıklama dedi ve koyboldu yani size en başında ne dedim allah isteyene ve tevekkül edene mükafatını mutlaka  veriyor o gü nden sonra çok şükür alahım a sıkıntı nedir ben bilmedim herşey yoluna girdi hiç ummadım yerden destekler geldi durumumuzda düzeldi çok şükür allahıma bizden yardımlarını esirgemedi allah benim gibi tüm sıkışan kullarına yardımcı olsun inşallah aminnnnnn

Çevrimdışı 66_hulya

• Yeni Üye
  • *
  • YaLaN DuNyA
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #4 : Temmuz 08, 2008, 10:47:14 ÖS »
sevtap kardesim guzel bir sey ama sen neden anlattinki bazi seylerin gizli kalmasi gerekli sana ruyandada demisler kimseye soyleme diye genede herseyin hayirlisi insallah ama guzel ibret verici bir hikayen

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #5 : Temmuz 15, 2008, 12:13:19 ÖÖ »
çok etkileyici evet anlatmamak gerektiğini duymuştum bende allah yardımcımız olsun hepimizin biz anlamasakta yardım ediyor zaten...

Çevrimdışı Büsra

• Yeni Üye
  • *
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #6 : Ağustos 20, 2008, 12:31:53 ÖÖ »
annemin gördüğü bi rüyayı anlatıyım bende annem anlattığında çok etkilenmiştim

Güngörendeki patlamadan önce rüyasında evin önünde 2 tane ceset görüyor ardından bi ucakğın evin önüne doğru düştüğü görüyor uçağın üstü açılıyor ve içinden çakıl taşlarıyla birlikte cesetler döküldüğünü görmüş rüydan 1 gün sonra Güngörendeki patlama meydana geldi ve ölenlerin yüzler çakıl taşları ve kum doluydu ogün patlamada sırasında annemle ben patlamanın olucağı yerden geçmiştik ve annem rüyasında 2 ceset görmüştü Allah duaların yüzü sühürmetine bizleri korudu Rabbim bidaha yaşatmasın bu rüyayıda olaydan sonra bizlere anlattı çok etkilendim

Çevrimdışı ela_guzel

• Yeni Üye
  • *
Ruyami ? Gercekmi ?
« Yanıtla #7 : Eylül 26, 2008, 03:49:32 ÖS »
sevtap kardeşim.... okuduüum anda tüylerim ürperdi... çok güzel çok etkileyici bi rüya... ama gerçekten doğruu... ben hep sıkıntısı olan arkadaşlarımla sohbet ederkenn çok üzüldüklerını görüyorum. nasıl düzelecek herşey diye düşünbüp duruyorlarr.. hep şunu derim onlara .. sen iman et inan rabbimize gerisini Rabb'imize bırak dıyorum.. tevekkül et... allah hepimizi O'na layık kullar olmayı nasip eylesin ınsanllh..

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek