Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sahur ....

Gönderen Konu: Sahur ....  (Okunma sayısı 6287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« : Ağustos 20, 2009, 08:11:13 ÖS »
Çocukken sahurun heyecanı farklı yaşanırdı kalbim güm güm atardı annem hazırlık yapardı akşamdan alışveriş filan evde bir bayram havası eserdi ilk günden hep imsakiyeye bakardım imsaka mı yoksa güneşemi bakıcam hep şaşırıdım :) akşam olduğunda yatağa heyecanla girer birtürlü uyuyamazdım ama uykumun end erin anında bile annemin çay bardağına koyduğu kaşık seslerini herdaim duyardım sanka çalar saat gibi hemen uyanırdım şimdide hala öyle ama çocukken çok başka oluyor bu heyecanlar :) sizinde varsa sahur hatıralarınız paylaşmanızı çok isterim okuduğunuz için teşekkür ederim :)

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2009, 10:33:12 ÖS »

:) Herşey çocukken daha farklı evet.. Heyecan dolu masum bir yürek..Herşey büyük sen küçüksün.. Büyüdükçede içindekini büyütmemek zor fakat insanın elinde.. :)

Anlatabileceğim bir anım gelmedi şuan aklıma.. Fakat okumak keyifli geldi. :) Teşekkür ederim ablacığım..

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
Sahur ....
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2009, 11:41:33 ÖS »
Çok güzel içten ve samimi olmuş abla...Teşekkür ederim...

İtiraf etmek gerekirse bende hep karıştırırdım imsağa mı yoksa güneşemi bakıcağımı...

Hatta takvimlerde hep sabah namazı yazısını arardım öğlen var ikindi var akşam ve yatsıda var fakat bir türlü sabah namazını bulamazdım...İmsak mı yoksa güneşmi diye düşünürdüm... :) :) :)

Şimdi tatlı anılar olarak kaldı

Musalli ablanında dediği gibi küçükken herşey daha farklı ..... Heyecan dolu masum bir yürek....

Çevrimdışı Büsra

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #3 : Ağustos 31, 2009, 01:57:23 ÖÖ »
bide annem çaybardaklarının içine kaşıkları atınca şıngır şıngır ederdi bende o sesle uyanırdım çok güzel ya Allaha şükür ben hala o tadı alıyorum çok güzel anlatmışsın abla teşekkürler

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #4 : Ağustos 31, 2009, 01:58:25 ÖÖ »

bide annem çaybardaklarının içine kaşıkları atınca şıngır şıngır ederdi bende o sesle uyanırdım çok güzel ya Allaha şükür ben hala o tadı alıyorum çok güzel anlatmışsın abla teşekkürler

Peki sen hiç anneni o sesle uyandırdın mı ? :)

Çevrimdışı Büsra

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #5 : Ağustos 31, 2009, 02:07:17 ÖÖ »

Peki sen hiç anneni o sesle uyandırdın mı ? :)

Evet ablamla annemden önce kalkıp hazırlamıştık bi kere çocukken ama annem sese kalkmadı biz kaldırdık :D  şimdi uyumadığımız için sahura kadar birlikte hazırlıyoruz yanlız soru süperdi musalli abla ;)

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #6 : Ağustos 31, 2009, 02:16:37 ÖÖ »

:) Bende küçükken, bazen ailemden önce sahur hazırlamak için kalkardım.. Öyle sessiz hazırlardım ki uyanıpta hazırlamadan görmesinler diye..

Hatırlamak çok güzel.. Ailelerimiz bizimle ''var'' iken kıymetlerini çok iyi bilmek lazım.. Kendimize dair kötü davranışlarımız olursa hiç çıkmaz aklımızdan, her düşündüğümüzde yüreğimize batar... Onlarında , onlarla geçen zamanlarında kıymetlerini iyi bilmek lazım..

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #7 : Ağustos 31, 2009, 02:37:02 ÖÖ »

:) Çok hoşmuş.. O zaman üzülmüşsün fakat şuan gülümseyerek, özleyerek anıyorsun..Ne mutlu sana.

Kim topladı sofrayı ? :)

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #8 : Ağustos 31, 2009, 04:00:52 ÖÖ »

:) Zor-tatlı bir durum yaşamışsın. Evlatlarına anlatacak güzel bir anı. :)

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Sahur ....
« Yanıtla #9 : Eylül 02, 2009, 03:31:28 ÖÖ »
Bizimle paylaştığın için teşekkür ederim canım ... Çok güzel bir anı bence :) nasıl bir hevesle hazırlıyorsan zamnın nasıl geçtiğini anlamamışsın :)

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Sahur ....
« Yanıtla #10 : Eylül 07, 2009, 02:20:49 ÖÖ »
anılar çok hoş :) özellikle cankız senin anın süper çok güldüm kızmazsın biliyorum :D bende pek öyle anı yok sadece hatırladığım annem hamur verirdi elimize herkes kendi açtığını yiyecek derdi onları pişirirdi bize sahurda . ilk defa bir ibadetin gelenekleştirildiğine bu kadar seviniiyorum ...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek