Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Teşekkür...

Gönderen Konu: Teşekkür...  (Okunma sayısı 2300 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakikat

• Yeni Üye
  • *
  • Cesaretin bittiği yerde, Esaret Başlar
Teşekkür...
« : Haziran 07, 2009, 03:06:47 ÖÖ »
S.A.

Arkadaşlar ile muhabbet ederken konu bir şekilde süte geldi...
Birden çocukken annemin beni her gece saat 2-3 gibi kaldırıp birer bardak ılık süt verdiğini hatırladım... O günleri düşündüm... Annem Selçuk kalk sütünü iç der bende gözümü bile açmadan sütü lık lık bir solukta içer ve teşekkür bile etmeden yatardım... Annem yinede her gece süt verirdi... Bunu hatırlayınca kendimden utandım... Akşam üzeri anneme telefon açtım, sadece geceleri ikram ettiğin süt için teşekkür etmek için aradığımı söyledim... Kadıncağız ne kadar sevindi, ne kadar dua etti tahmin bile edemezsiniz...

Kardeşiniz olarak sizlere tavsiye ediyorum... Eğer anneniz hayatta ise imkanınız varsa gidin elini öpüp teşekkür edin... geçmişe bakın mutlaka teşekkür edecek şeyler bulursunuz... Eğer hayatta değilde ruhunu fatihlar, yasinler gönderek teşekkürüzü biraz geçte olsa iletin...

« Son Düzenleme: Haziran 07, 2009, 03:08:43 ÖÖ Gönderen: Hakikat »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Teşekkür...
« Yanıtla #1 : Haziran 07, 2009, 03:22:28 ÖS »
ne kadar az teşekkür ediyoruz sahiden değil mi onlar hep yanımızda diye düşünüyoruz geriye bakıp keşke dememek için hayattayken kıymetlerini bilelim..

teşekkürler kardeşim ;)

Çevrimdışı Lahza

• Yeni Üye
  • *
  • İki gül tek mum... Biz Aşka yanarız Aşka....
Teşekkür...
« Yanıtla #2 : Haziran 07, 2009, 05:18:33 ÖS »
Bende bugun anneme tesekkur ettım hersey için... Onu cok sevıyorum, canım benım :) tesekkurler Hakikat paylasımın  için...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek