Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Tesettür Forum!

Gönderen Konu: Tesettür Forum!  (Okunma sayısı 9605 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BüşRam__!

• Yeni Üye
  • *
Tesettür Forum!
« : Haziran 04, 2009, 03:05:46 ÖS »
 TesettüR FoRum Hayatınızı DeğiştiRdi mi????
EğeR değiştiRdiyse nasıL değiştiRdi???
« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2009, 04:23:40 ÖÖ Gönderen: musalli »

Çevrimdışı Lahza

• Yeni Üye
  • *
  • İki gül tek mum... Biz Aşka yanarız Aşka....
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2009, 03:07:55 ÖS »
benım gormesem bıle cok tatlı bır ablam oldu, Adı gülfer :)

Çevrimdışı ceylin

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #2 : Haziran 04, 2009, 05:22:11 ÖS »
Tabiki değiştirmez mi çok değerli ablalar kazandım enbaşta musalli ablam, bilge ablam, Nazenin, rabia ablam, lavinya, lalü gühar ablam, meral ablam, Lahza, yolcu abimiz ve sayamayacağım bir çok değerli insanları tanıdım çok da mutluyum tanıdığıma ve eminim ki buradan  bilmediğim olumlu yönden  bir çok şey öğrendim.
Ve İyiki burdayım...

« Son Düzenleme: Haziran 14, 2009, 09:28:05 ÖS Gönderen: ceylin »

Çevrimdışı Jackif

• Yeni Üye
  • *
  • 21 Gram..
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #3 : Haziran 04, 2009, 06:46:09 ÖS »
değiştirme derken yani çok aLeni bişey yok tabi ama cem yıLmazın ifadesiyLe içimizde içimizde değişti hepsi içimizde :) :)

Çevrimdışı Lahza

• Yeni Üye
  • *
  • İki gül tek mum... Biz Aşka yanarız Aşka....
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2009, 12:16:00 ÖÖ »
benım gormesem bıle cok tatlı bır ablam oldu, Adı gülfer :)

Bak Bunu Okuduğum İyi Oldu 8) ...

:-[ ablacıgım askolsun ya senın adın gulfer degıl mıydı ben senı kastettım  ::)

not =     :D :D :D sen benım gülümsun ablacıgım ;)
« Son Düzenleme: Haziran 05, 2009, 12:20:02 ÖÖ Gönderen: Lahza »

Çevrimdışı BüşRam__!

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #5 : Haziran 10, 2009, 01:22:10 ÖÖ »
Tabiki değiştirmez mi çok değerli ablalar kazandım enbaşta musalli ablam, bilge ablam, Nazenin, rabia ablam, lavinya, lalü gühar ablam, meral ablam, Lahza, yolcu abimiz ve sayamayacağım bir çok değerli insanları tanıdım çok da mutluyum tanıdığıma ve eminim ki buradan  bilmediğim olumlu yönden  bir çok şey öğrendim.
Ve İyiki burdayım...

ALLah sizden ve herkesten Razı oLsun :)
« Son Düzenleme: Haziran 14, 2009, 09:27:35 ÖS Gönderen: ceylin »

Çevrimdışı BüşRam__!

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #6 : Haziran 10, 2009, 01:22:36 ÖÖ »
değiştirme derken yani çok aLeni bişey yok tabi ama cem yıLmazın ifadesiyLe içimizde içimizde değişti hepsi içimizde :) :)
seni değiştiRebiLmesine sevindim :D

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #7 : Haziran 10, 2009, 01:38:30 ÖÖ »
Değiştirdi... Yeri geldiğinde hep bir ağızdan HU diyebildiğim kirlenmiş internet dünyasında, temiz ve ahlaklı insanların olduğu gerçek dünyada bile zor bulunan bu ortam bana çok şey kazandırdı internete giridğimde faydalı işler yapmama vesile olan sitenin kurucusu başta YOLCU olmak üzere geride kalan tüm forum sorumlusu arkadaşlardan ve paylaşımlarıyla bizleri bilgilendiren tüm üyelerimizden bu konuyu açıp bunları yazmama vesile olan Büşra kardeşimden ALLAH RAZI OLSUN....

Çevrimdışı BüşRam__!

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #8 : Haziran 10, 2009, 01:47:02 ÖÖ »
Değiştirdi... Yeri geldiğinde hep bir ağızdan HU diyebildiğim kirlenmiş internet dünyasında, temiz ve ahlaklı insanların olduğu gerçek dünyada bile zor bulunan bu ortam bana çok şey kazandırdı internete giridğimde faydalı işler yapmama vesile olan sitenin kurucusu başta YOLCU olmak üzere geride kalan tüm forum sorumlusu arkadaşlardan ve paylaşımlarıyla bizleri bilgilendiren tüm üyelerimizden bu konuyu açıp bunları yazmama vesile olan Büşra kardeşimden ALLAH RAZI OLSUN....
hepinizden Allah Razı oLsun... :)

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #9 : Haziran 10, 2009, 03:17:49 ÖS »

Çevrimdışı BüşRam__!

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #10 : Haziran 10, 2009, 07:23:28 ÖS »
Aminn ALLah cümLemizden Razı oLsun...  :)

Çevrimdışı Akasyam

• Yeni Üye
  • *
  • ŞiRiNeM
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #11 : Haziran 16, 2009, 11:51:53 ÖS »
Değiştirdi ama nasıl bir değişim çözemedim .. :D

Çevrimdışı BüşRam__!

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #12 : Haziran 17, 2009, 01:16:41 ÖÖ »
Değiştirdi ama nasıl bir değişim çözemedim .. :D
çözersin daha :)

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #13 : Haziran 17, 2009, 09:11:38 ÖS »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Tesettür FoRum!
« Yanıtla #14 : Haziran 18, 2009, 01:20:15 ÖÖ »
benzer bir konumuz vardı sanki ??? benim hayatımda tanıdığım en güzel yürekli ablalar , abiler ve kardeşler burada :) Yolcu dan musalli den ve emeği geçenlerin hepsinden Allah razı olsun hepsine duacıyım ...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek