Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Msn den Sizi Silenleri Bulma

Gönderen Konu: Msn den Sizi Silenleri Bulma  (Okunma sayısı 4360 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzu

• Yeni Üye
  • *
  • <....Uzaklarda.....>
« : Mart 21, 2009, 01:01:51 ÖS »
Msnde sizi kim silmiş öğrenmek istiyosanız hiç bi programa gerek kalmadan öğrenebilirsiniz..Nette msn de engelleyenleri bulma diye bi sürü başlık çikabilir bunlarin hepsi yalan ne yazikki msn de engeleyenleri bulma diye program yapılamadı..Ancak silenleri programla yada programla öğrenebilirsiniz..Şimdi size programsız msn de silenleri bulmaya anlatacam kısa bişekilde....

msn>>>araçlar>>>seçenekler>>>gizlilik>>>daha sonra ordaki listede herhangi biri üstüne gel sağ tuş yap eğer sil aktifse seni silmiş aktif değilse herşey yolunda...Kolay gelsin..

Çevrimdışı Şeb-i Yeldâ

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2009, 01:06:19 ÖS »
Evet bunu biliyorum ben...Ama hiç işim olmaz sildiyse sildi..Silmeseydi..O onun sorunu..Silerken bana mı sordu..

Konu için Tşk'ler..Bazı durumlarda gerekli olabilir katı olmamak gerek.. ::)

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
« Yanıtla #2 : Mart 21, 2009, 01:15:45 ÖS »
msn plusda görünüyor zaten engelleyince biri beni listesinde kayıtlı değilsiniz diye çıkıyor basit artık bunu öğrenmek yani. teşekkürler paylaşım için...

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek