Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Beni Sevdiğini Söyleseydi!

Gönderen Konu: Beni Sevdiğini Söyleseydi!  (Okunma sayısı 2270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Beni Sevdiğini Söyleseydi!
« : Haziran 29, 2008, 03:18:43 ÖS »
ortaokul yıllarında başladı bu aşkım. sınıftan bir kız aşık oldum. ama konuşmakta zorluk cekiyodum. birgün benden ders notlarımı istedi bende on ders notlarımı verdim. ertesi gün bana ders notlarımı geti,rdiğinde }}tesekkür ederim}} dedi ve yanağıma bir öpücük kondurdu. işte o an cok mutlu olmuştum ama içimdede bir yandan burukluk hissetmiştim. çünkü biliyodum ki bana benim ona baktığım gözlerle bakmıyordu. bense onun benim olmasını istiyodum. ona }} seni seviyorum}} demek istiyodum

lise-2 yıllarına geldiğimizde beni bir gün evde yalnız kadığını ve sıkıldığını söylerek eve çağırdı. bende hiç düşünmeden gittim. evde yemek yedik sonra film izleyerek eğlendik. gece vakti yakşaırken o esnemeye başladı. sonrada benim uykum geldi ben yatmaya gidiyorum dedi. ben de eve gitme düşüncesi ile kaltım. kapıda bana }} arkadasım geldiğin için teseekür ederim}} diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu. ama bana benim ona baktğım gözlerle bakmıyordu. ben se onun benim olmasını istiyodum. ona }} seni sviyorum demek istiyodum

1 sene daha gecti mezuniyet günü yaklaşırken birbirmize seneler önce verdiğimiz bir sözü hatırladım. eğer ikimizin de mezuniyet balosuna gideke arkadası olmazsa beraber gidecektik. balodan bir gün önce ikimizinde arkadası omadığı için bebaber gitmeye karar verdik. akşam onu evinden aldım baloya gittik. dans ettik ben ve o cok eğlendik. hayatımda yasadığım en güzel günlerdn b iriydi. gece onu eve bırakırken yanağıma bir öpücük kondurdu ve }} arkadasım bu gece cok eglendim. sana cok tesekur ederim. sen benimn en ii arkadasımsın}} dedi. aynı göxzler bana gene benim baktığım gibi bakmıyordu. bense onu cok istiyodum.

seneler gecti. işte lise yıllarındaki o aşık olduğum kızın nikahındaydım. artık kendime onu kafamdan atıp silmem gerektiğini biliyodum ama gönül elvermiyodu. o }} evet kabul ediyorum}} söylerken senelerın içimde büyyüttüğü sevgi buruklasıyordu. nıkahtan sonra yanıma geldi }} cok tessekkür eerim bu mutlu günümde burda olduğum için }} dedi. o gözlewrin bakısı senlerce değişmemişti. hep aynıydı.

işte şimdi şu an o lise yıllarında sevdiğim kızın tabutunun önündeyim. çok acıklı bir günden sonra onun eşyalarını toplamak içn odasına gittim. eşyalarının arasından bir defter gözüme ilişti. ta lise yıllarında tutuğu günlüğü elelrimin araıdanydı. ellerim titredi. sayfalarından birindeki satırları okuyunca donakalmıştım:

}} keşke benim ona baktığım gözlerle bana baksa. ama o bana benim baktığım gibi bakmıyor. keşke bana br kere beni sevdiğini söylese.}}

« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2009, 12:25:31 ÖS Gönderen: Bilge »

Çevrimdışı derya61

• Yeni Üye
  • *
beni sevdiğini söyleseydi!
« Yanıtla #1 : Haziran 30, 2008, 12:41:45 ÖS »
çok güzeldi

sevgimizi söylemek için geç kalmamak lazım ama birde cesaret olsa

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
beni sevdiğini söyleseydi!