Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
''Allah'ı Sevmek ve Onun Tarafından Sevilmek'' Said Alpsoy

Gönderen Konu: ''Allah'ı Sevmek ve Onun Tarafından Sevilmek'' Said Alpsoy  (Okunma sayısı 4370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şeyma19

• Yeni Üye
  • *
''Allah'ı Sevmek ve Onun Tarafından Sevilmek'' Said Alpsoy
« : Aralık 04, 2008, 12:29:28 ÖS »
İsterseniz kendinize şu soruyu sorun: Yaşamımda Allah Sevgisiyle içimin coştuğu, burnumun direğinin sızladığı zamanlar oldu mu? Ve özellikle bu zamanlarda, beni seven, hem de çok seven bir Varlığa ait gizli bir el tarafından korunduğumu, teselli edildiğimi, yönlendirildiğimi hissettiren garip, kolay açıklanmaz olaylar yaşadım mı?

Cevabınız Evet ise sorun yok. Bu kitap sizin için yazılmıştır. Ve sizi anlatmaktadır. Sizinle, Yaratıcınız, Rabbiniz, sizin en çok Seveniniz arasındaki o en özel duygunun destanıdır:

Allah'ı Sevmenin ve O'nun Tarafından Sevilmenin..

Yeniden Diriliş gününde, Rablerin onlardan razı, onlar da Rablerinden razı..seslenişinin muhataplarından biri olmanız duasıyla.

Said Alpsoy
« Son Düzenleme: Temmuz 16, 2009, 12:19:43 ÖÖ Gönderen: CaSaMpY »

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
''Allahı Sevmek ve Onun Tarafından Sevilmek'' Said Alpsoy
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2008, 01:09:35 ÖS »
teşekkürler,en kısa zamanda okuyacağım inşallah

Çevrimdışı şeyma19

• Yeni Üye
  • *
''Allahı Sevmek ve Onun Tarafından Sevilmek'' Said Alpsoy