Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Namaz Ortamı

Gönderen Konu: Namaz Ortamı  (Okunma sayısı 2843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şeyma19

• Yeni Üye
  • *
Namaz Ortamı
« : Temmuz 04, 2008, 02:33:47 ÖS »
namaz kıldığımız ortamda resim oyuncak veya biblo bulunmasında mahsur var mıdır? namaz için en doğru ortam nasıl olmalıdır? teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2009, 09:27:21 ÖÖ Gönderen: elifsu »

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
namaz ortamı
« Yanıtla #1 : Temmuz 04, 2008, 02:39:56 ÖS »
namaz kıldığımız ortamda resim oyuncak veya biblo bulunmasında mahsur var mıdır? namaz için en doğru ortam nasıl olmalıdır? teşekkür ederim.

bildiğim kadarıyla namaz klınacak odada kesinlikle resim biblo türü eşyaların bulunmaması gerekiyor..namaz klınacak kıyafetlerimzdede suret resmi vs.. resimlerin bulnmaması gerekli..böyle yerlere melekler girmezmiş  diye biliyorum..

Çevrimdışı şeyma19

• Yeni Üye
  • *
namaz ortamı
« Yanıtla #2 : Temmuz 04, 2008, 02:44:26 ÖS »
allah razı olsun

Çevrimdışı musalli

• Yeni Üye
  • *
namaz ortamı
« Yanıtla #3 : Temmuz 04, 2008, 02:48:35 ÖS »
Kardesimin yaptigi aciklama dogrudur ; birde sunu eklemek istiyorum eger bir zorunluluk var ise baska kilinacak bir yer bulunamiyorsa ; uzeri ortulebilir yahut arkamiza dusecek bir yere birakilabilir.

selametle

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek