Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Dikkatinize...

Gönderen Konu: Dikkatinize...  (Okunma sayısı 7859 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medine rüzgarı

• Yeni Üye
  • *
  • Aciz Bir Kulum Ben....
Dikkatinize...
« : Haziran 12, 2010, 12:16:10 ÖÖ »
Arkadaşlar,din kardeşlerim affınıza sığınarak bişey söylemek istiyorum..
Soruyorum size bu bölümün kime yararı var bunlar bize nerde lazım olacak anlayamadım...Efendimiz sav diyor ki kişi sevdiğiyle beraberdir..Yorum size kalmış..
Ya arkadaşlar ben anlamıyorum burası bir islami site değil mi en azından ben böyle biliyorum.Ama bazı konular vaki islamla alakalı bile değil.Mesela bu konu...İslami siteye böyle bir konu yakışmıyor bence..Daha faydalı paylaşımlarda bulunursanız çok iyi olur..Mesela bunların yerine Osmanlı Padişahlarımızın hayatını paylaşsanız.Sahabelerin,Alimlerin,Kendini Allah cc yolunda feda edenlerden bahsedilse daha iyi olurdu..
Haa ben demiyorum ki bahsetmiyrsunuz ama bu konuların islami bir sitedde işi yok bence .... vesselam...

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2010, 12:39:29 ÖÖ »
 :)  İslamiyet insanı A sosyal yapmıyorya ... Güncel olayları takip etmek için ve her kesime ulaşmak için bizimde bazı konularda bilgi sahibi olmamız gerekiyor diye düşünüyorum mesela hristiyanlığı biliyorsun diye hristiyan olmuyorsun :) Amam hristiyan biryle konuşmak için onu anlaman gerekir bilmen gerekir sevgili kardeşim...

• Yeni Üye
  • *
  • Aciz Bir Kulum Ben....
Dikkatinize...
« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2010, 12:55:45 ÖÖ »
Söylemek istediğim tam anlaşılmamış sanırım ben soruyorum bunların bize
nerde ne faydası var? A sosyalden kastınız neyse bilemem ama su damlaya damlaya göl olur...bilmem anlatabildim mi...Ben size A sosyal olun demiyorum ama İslami site olan biryerde bu tür gereksiz konuların yeri olmaması gerekir..Eğer kendiniz seviyorsanızda burda paylaşmayın bu konuların paylaşıldığı yerlerde vardır mutlaka orda paylaşılabilir.Yani buraya islami siterdir diye gelen kişileri şaşırmaya hakkımız yok.
Sosyalleşeğiz diye haram olan yerlerede ayak mı atalım yani...Bırakın bu sosyalleşmeyi,modernleşmeyi ALlah aşkına..İslamda modernlik diye birşey yok......

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2010, 01:22:29 ÖÖ »
islam her zamana uyan bir dindir çok şükür ama Peygamber Efendimiz (SAV) zamanında evlerde musluk yokmuş diye muslukları kapatayız herhalde dimi ben bu tarz konuların paylaşılmasından yanayım gerekçe en basitinden şu olabilir konuda isyan yanlış veya yalan yoksa o konuyu araştıran biri bu vesileyle bizim siteyide tanımış olur ve faydası dokunur diye düşünüyorum islamda mordernleşme yoktur diyorsunuz ama ne komiktirki çağın son modern cihazı pc den islami paylaşımlarda bulunup bu modern ortamda benimle iletişim kuruyorsunuz :) lütfen cevabınızı deriye külle yazı yazıp mektubuda atlı bir elçiyle yollarsanız ozaman sevinirim :)

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #4 : Haziran 12, 2010, 02:02:35 ÖÖ »
medine rüzgarı adlı kardeşimiz bu konuyu yeşilçam santçıları bölümüne açmış.
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2010, 06:09:54 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı gözyaşı

• Yeni Üye
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2010, 02:03:13 ÖÖ »
isra ablanın cevapları gayet doyurucu diye düşünüyorum.

Çevrimdışı sahra cold

• Yeni Üye
  • *
  • ........
Dikkatinize...
« Yanıtla #6 : Haziran 12, 2010, 10:15:25 ÖÖ »
Bencede gerekli cevap verilmiş,uzatmaya gerek yok.Herkesin aynı şeyleri düşünmesini bekleyemeyiz...
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2010, 06:10:53 ÖS Gönderen: sahra cold »

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #7 : Haziran 12, 2010, 10:29:21 ÖÖ »
Unutulmaması gereken şuki yeşilçam sanatçılarını tanıtıp padişahı alimi ulemayı unutmadıkya

arkadaşımızı bu konuda bilgilendirin lütfen gecenin 12sinde böyle konular açılmasını uygun bulmuyorum  :(

• Yeni Üye
  • *
  • Aciz Bir Kulum Ben....
Dikkatinize...
« Yanıtla #8 : Haziran 12, 2010, 08:23:02 ÖS »
Zannediyorum ki burda isteyen istediği konuyu açabilir..ve bendde açıyorum rahatsız olan varsa cevap vermeyebilir...
İsra arkadaşım adres ver o zaman bende size mektupla cevabımı bildireyim olur mu ?...
Ben sadece kendi fikrimi beyan ettim neden rahatsız oldunuz anlamadım...

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Dikkatinize...
« Yanıtla #9 : Haziran 12, 2010, 08:49:53 ÖS »
yeşil çam sanatçıları bölümünde konu açan biri olarak neden tvde izlerken gülüp üzülüp yada eğlendiğimiz insanlarıda tanımayalım .. Bir şekilde hayatlarıımıza girmişler bu insanlar ölenlere rahmet etsin YaRabbim Yaşayanlara uzun ömür versin Hayr etsin hayatlarını ...

Bu forumda çokça konum ve yorumum olduğu yazma hakkını kendimde buldum affeyleyin tüm teknolojiden yararlanıyorsak birçokşeyden de haberimiz olmalı...

En son olarak Kimse bilmediği için geçmiş yıllarda ölen Sami Hazinses adlı Sinema sanatçısı mezhebi bilinmediği için uzun süre morgda kalmıştı aslen müslüman değildi kendisi demek ki bazı şeyleri bilmemiz gerekiyor...

Konu dışına çıktım sanırım :)
Saygılar  :ggg

• Yeni Üye
  • *
  • Aciz Bir Kulum Ben....
Dikkatinize...
« Yanıtla #10 : Haziran 12, 2010, 08:57:49 ÖS »
Esteğfirullah kardeşim...

BEn sadece bildiğimi beyan etmeye çalıştım karıştı buralar..Bu tür şeylerin sizlere bizlere dünya ve ahirette yararı varsa buyrun paylaşın...söylemek istediğim tam anlaşılmamış olsa gerek... :(

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Dikkatinize...
« Yanıtla #11 : Haziran 12, 2010, 09:08:32 ÖS »
Söylemek istediğinizi anladık kardeşim inşeallah bunu konuşmamızında ahirete bir faydası yok yalnız bunu bilin yeter  :ggg

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #12 : Haziran 12, 2010, 10:21:44 ÖS »
Alıntı
Zannediyorum ki burda isteyen istediği konuyu açabilir

Yok efendim okadarda değil herkes isteyen istediği konuyu açabilir derseniz forumda sınır yada kuralları ortadan kaldırmış olursunuz ki hiç bir forum buna müsade etmez.

Yapılacaklar yapılabilecekler yönetimde oy çokluğuyla belirlenmiş olup müeyyidelere uyulmalıdır.

İnsanlar fikir beyan ederken bir oluşumu yada grubu grubun temsil hakkını sağlayan elementleri sanki yaptığınız hatalı yaptığınız dini siteye yakışmıyor bu nasıl dini site der gibi üye ve ziyaretçiler önünde küçük düşürmeye meyilli bir konuda siz yada başkası farketmeksizin cevap hakkımızı kullanırız.

Şunu belirtmeliyimki Tesettür Forum 6. Yıla girmek üzere bunca zaman içinde çok değerli yöneticilerimiz yer aldı şuan aramızda bulunmasalarda her gelen arkadaşımızla forumu ele aldık uygun olmayanı tasnif ettik neler yapalım diye düşündük yani sizin beyanatınız resmen bunca emeği bir kenara savurmaktan farksız.

Neyse öneriniz için teşekkür ederim ama tesettür forum yönetimi bunda uygunsuz bir durum görmedi sitemizi ziyaret edip etmemek tamamen sizin özgür iradenize kalmış

Çevrimdışı ebrar

• Yeni Üye
  • *
Dikkatinize...
« Yanıtla #13 : Mart 02, 2011, 05:29:11 ÖS »
 :)
« Son Düzenleme: Mart 17, 2011, 01:25:26 ÖS Gönderen: ebrar »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek