Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Bebeklerde Damar Beni (Hemanjiom)

Gönderen Konu: Bebeklerde Damar Beni (Hemanjiom)  (Okunma sayısı 1607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Bebeklerde Damar Beni (Hemanjiom)
« : Mayıs 27, 2014, 11:06:26 ÖÖ »

Bebeklerde Damar Beni Tedavi Edilmeli mi?
Tüm damar benleri tedavi olmak gerektirmez. Bunun için yapılması gereken tek şey bir süre takip ederek büyüme olup olmadığını izlemek gerektirir. Bebeklerde damar beni küçük bir iz kadar olabileceği gibi aynı zamanda portakal büyüklüğüne ulaşabilmektedir. Asıl tehlikeli sonuç bu olup geç kalmadan tedavi süreci başlatılmalıdır.

Bebeklerde Damar Beni Kendiliğinden Kaybolabilir?
Yukarda büyüme sürecine girebileği belirtilen damar beni aynı zamanda 6 yaşına kadar kendiliğinden kaybolabilir. Bu durumda herhangi bir tedavi sürecine gerek duyulmamaktadır.

Bebeklerinde Damar Beni Hastalığı Aileler Ne Yapmalı?
Öncelikle hiç bir şekilde panik yapmadan bu hastalığın ameliyatsız ve tehlike içermeden tedavisi olduğunu bilmelisiniz. Medical Art Hemanjiom tedavi merkezi hastalığın durumuna göre uyguladığı, lazer, radyo frekans, köpük ve termokoagülasyon yöntemi hastalığın durumuna göre bir ve bir kaç seansta tamemen sağlığına kavuşturmaktadır.

https://www.hangidoktora.com/hemanjiom-icin-hangi-doktora-gidilir/
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2017, 05:53:30 ÖÖ Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek