Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Allah'a İnanmıyorum Dedi !!!

Gönderen Konu: Allah'a İnanmıyorum Dedi !!!  (Okunma sayısı 3867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
Allah'a İnanmıyorum Dedi !!!
« : Haziran 22, 2008, 12:16:03 ÖÖ »
Allahaİnanmıyorum Dedi!! Adamin biri her zaman yaptigi gibi saç ve sakaltrasi için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbetbasladilar.
Degisik konular üzerinde konustular. Birden Allah'la ilgili konu açildi...

Berber: " Bak adamim, ben senin söyledigin gibi Allah'in varligina inanmiyorum."

-Adam: " Peki neden böyle düsünüyorsun?"

-Berber: " Bunu açiklamak çok kolay. Bunu görmek için disariyaçikmalisin. Lütfen bana söylermisin, eger Allah olsaydi, bu kadar çokhasta insan olurmuydu, terkedilmis çocuklar olurmuydu? Allah olsaydi,kimse aci çekmezdi. Allah olsaydi, bunlarin olmasina izin vereceginisanmiyorum..."

-Adam bir an durdu ve düsündü, ama gereksiz bir konuya girmek
istemedigi için cevap vermedi. Beraber isini bitirdikten sonra disariçikti. Tam o anda caddede uzun saçli bir adam gördü. Adam bu kadardaginik göründügüne göre tras olmayali uzun süre geçmisti. Adam berberdükkanina geri geldi.
- Adam: " Biliyor musun ne var, bence berber diye bir sey yok.

-Berber: " Bu nasil olabilir ki? Ben buradayim, berberim."

-Adam: " Hayir, yok. Çünkü olsaydi, caddede yürüyen saçli ve sakalli adamlar olmazdi."

- Berber: "Himmm... Berber diye birsey var ama; onlar bana gelmiyorlarsa, ben ne yapabilirim ki?"

-Adam:"Kesinlikle dogru! Püf noktasi bu! Allah celle celalu dogru yolu gosterdigi halde insanlar O na cellecelalu gitmiyorsa yanlis insanda degil midir ? Iste dünyada bu aci ve keder olmasinin nedeni bu !"
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2008, 02:05:33 ÖS Gönderen: ßuRCuM_23 »

Çevrimdışı Kelebekler Diyarı

• Yeni Üye
  • *
  • ...
allah a inanmıyorum dedi!!!
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2008, 07:03:38 ÖS »
hepimizden razı olsun inşallah

Çevrimdışı hakkinihelalet

• Yeni Üye
  • *
  • Canim Oğlum