Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Sıtemıze Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği

Gönderen Konu: Sıtemıze Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği  (Okunma sayısı 2955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı :)sevde:)

• Yeni Üye
  • *
Sıtemıze Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği
« : Eylül 11, 2008, 05:48:22 ÖS »
Arkadaslar sitemize her sey var ama cami yok.
Bende bir Camii İnsaa ettirdim beğenecek misiniz bakalim:D
(((((((((((( hayırlı uğurlu olsun. burada da dini konularda sohbet ederiz, herkes kendi dini yaşantısından bahseder.tecrübelerini anlatır. kendine ait kıssa olabilecek hikayelerini anlatır. mesela eskiden şu ibadetimi yapamıyordum, ama şimdi yapmaya başladım, bunu da şöyle başardım gibi....)))))))))

« Son Düzenleme: Eylül 16, 2008, 07:37:37 ÖS Gönderen: musalli »

Çevrimdışı hafız-kız

• Yeni Üye
  • *
  • Sükût gerekliydi,sus/tum. Sadece izliyorum..
sıtemıze Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği::..
« Yanıtla #1 : Eylül 11, 2008, 06:09:19 ÖS »
sevdecim camimiz çokk güzel olmuş canım çok masraf etmişsndir daha mütevazi bişeyde olabilirdi ama olsun çok güzelll :) :)
ben öncedenn teheccüd namazlarına çok önem verir sürekli kılardım şimdilerde ise o alışkanlığm çok aza düştüü  daimini rabbim nasip etsin cümlemize :'( :'( :'(
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2008, 06:10:52 ÖS Gönderen: hafız-kız »

Çevrimdışı :)sevde:)

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 11, 2008, 06:14:07 ÖS »
sevdecim camimiz çokk güzel olmuş canım çok masraf etmişsndir daha mütevazi bişeyde olabilirdi ama olsun çok güzelll :) :)
ben öncedenn teheccüd namazlarına çok önem verir sürekli kılardım şimdilerde ise o alışkanlığm çok aza düştüü  daimini rabbim nasip etsin cümlemize :'( :'( :'(

hımm amin ecmain inşallah.....

Çevrimdışı İsra

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 16, 2008, 07:14:33 ÖS »
camii için çok teşekkürler hangii ara topladın parayıda yaptırdın :) önceden bilmediğim ve öğrenmek istediğim iki dua vardı şimdi öğrendim ve ezbere okuyabiliyourm :)

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek