Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Namaz Cennete Girerken Verilecek Ücrettir

Gönderen Konu: Namaz Cennete Girerken Verilecek Ücrettir  (Okunma sayısı 1547 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı imran_bin_hûsayn

• Yeni Üye
  • *
Namaz Cennete Girerken Verilecek Ücrettir
« : Temmuz 23, 2008, 11:36:11 ÖS »
evet efendimiz öyle diyor namaz cennete girerken verilecek ücrettir ben burdan kılmayanlara sesleniyorum arkadaşlar namazdan kaçış yok tek parça bile kalsak namazdan kaçış yok kur'an da biliyosunuzdurki şöyle diyor cennetle cehennemdekiler arasında şöyle bir konuşma geçecektir. cennettekiler cehennemdekilere diyorlarki siz ne yaptınız ne yaptınızda buraya düştünüz onlarda ne diycek biliyomusunuz biz Allaha inanmıyo değildik peygambere inanmıyo değildik biz hepsini kabul ettik ama biz namaz kılanlardan değildik evet bunu diycekler kuran yalan söylermi işte ben burda bunuda söylüyorum o gün gelcek o konuşma geçecek Allahım beni de şahitler defterine yaz diyorum. Arkadaşlar şefaat te haktır cennette cehennemde haktır insan bu dünyadan götürü ateşini eğerki ben heva ma göre yaşarsam yani istediğim gibi yaşarsam yanarım ve siz buna şahit olursunuz vallahide şahit olursunuz billahide şahit olursunuz. bize ilk sorulacak soru namaz ve peygamber efendimizin şefaatini hak etmek için namaz kılmak şart.
saygılarımla arkadaşlar..
« Son Düzenleme: Temmuz 22, 2009, 11:42:11 ÖÖ Gönderen: DER!N »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek