Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Teamweaver Nedir? Nasıl Kullanılır?

Gönderen Konu: Teamweaver Nedir? Nasıl Kullanılır?  (Okunma sayısı 6799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« : Haziran 29, 2010, 04:30:52 ÖS »
https://farm4.static.flickr.com/3177/2845800414_fc4515448a.jpg?v=0

Teamviewer programı uzakmasa üstü programlarından ayıran en büyük özelliği port acmadan karsı tarafın bilgisayarını kontrol edebiliyorsunuz.. Dosya transferi, izleme modu ve mouse & klavye kontrolunu gibi özellikleri bulunmakta ucretsiz versiyonu 5 dk sure kısıtlamalıydı tabi şimdi verdiğim serial kodu ile sınırsız kontrol edebiliyorsunuz.. fakan seriali girecek olan kişi bilgisayarını kontrol edeceğiniz kişi aşağıdaki indirceğiniz nasıl crackleneceği hakkında videolu anlatım ve programın kendisini bulabilirsiniz..L
ugatsoft.com
Programın icine sadece karsı tarafa atmak icin kucuk bir client dosyası olarak ayarladım onu karsı tarafın bilgisayarına gonderin size ID ve Şifreyi versin sizde aşağıdaki resimdekine bakarak gerekli işlemleri yaparak baglanın..

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2010, 04:33:05 ÖS »
Teşekkürler Değerli Kardeşim.

Evet arkadaşlar bu proğram mutlaka elinizin altında bulunması gereken proğramlardan biri farzedinki başka bir ilde bir arkadaşınız var ve bilgisayarını tam anlamıyla kullanamıyor bir ayar yapacak yada proğram kuracak ama yapamıyor bu durumda siz bu proğramla siz arkadaşınızın bilgisayara bağlanarak yapabilirsiniz.

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2010, 04:35:05 ÖS »
teşekkürler değerli abicim :)
evet bende  yıla yaklaşıktır sanırım kullanıyorum kesinlikle ve kesinlikle çok kaliteli bir program çok yerde kaplamıyor 2 mb bişey zaten. güle güle kullanın :)

Çevrimdışı simal25

• Grupsuz
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2010, 04:45:08 ÖS »
ben kullanıyorum ,çok güzel program tavsiye ederim

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 29, 2010, 05:34:57 ÖS »
Mesela tanıdık bir bilgisayarcı vardı ben birçok işimi bu şekilde hallettirdim bilgisayarcıya kasayı taşımadım 2 saat :)  :DDD

Çevrimdışı forumevreni

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 29, 2010, 06:25:00 ÖS »
Bende Varmış Bu Program Ama "YARDIM"  Diye Yazıyor Üzerinde.. Kullanıyorum Sıklıkla ... Eee Bilgisayar Bilmeyince..Aciliyet Olduğunda Lazım Oluyor..Elimin Altında  ::)

( reklam sloganı gibi oldu ;D )

+-/*te

evet biraz öyle oldu :)

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek