Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Derin Derin

Gönderen Konu: Derin Derin  (Okunma sayısı 3177 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xxpınar

• Yeni Üye
  • *
  • Neyseler birikti içimizde...
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2009, 01:05:31 ÖS Gönderen: kuzu »

tuğba

• Ziyaretçi
derin derin
« Yanıtla #1 : Eylül 12, 2008, 10:41:47 ÖÖ »
pınarcığım çok güzel ellerine yüreğine sağlık ALLAH gönlünün muradını versinn hiç bir şey üzülmene deymez canımmm gerçi bir zamanlar çocukluk edip bende üzdümmm seniii hakkını helal ettt şimdiii seniii çok iyyiiii anlıyorumm artık  feministlik baş gösterdi bende hemcinslerimi üzmektense yanlarında olmayı tercih ediyorummm ALLAH bana nasip ettiği mutluluğu sanada nasip etsin  :) :) :) ;) buna kadın dayanışması derlerrrr artık gülümse canımmm her zaman yanındayım tabii kabull edersennn  hoşşşçaaaakkkaaaaalllllll  ;) ;) ;)

Çevrimdışı xxpınar

• Yeni Üye
  • *
derin derin
« Yanıtla #2 : Eylül 12, 2008, 03:50:41 ÖS »
pınarcığım çok güzel ellerine yüreğine sağlık ALLAH gönlünün muradını versinn hiç bir şey üzülmene deymez canımmm gerçi bir zamanlar çocukluk edip bende üzdümmm seniii hakkını helal ettt şimdiii seniii çok iyyiiii anlıyorumm artık  feministlik baş gösterdi bende hemcinslerimi üzmektense yanlarında olmayı tercih ediyorummm ALLAH bana nasip ettiği mutluluğu sanada nasip etsin  :) :) :) ;) buna kadın dayanışması derlerrrr artık gülümse canımmm her zaman yanındayım tabii kabull edersennn  hoşşşçaaaakkkaaaaalllllll  ;) ;) ;)
hım teşekkür ederimde benı uzdugunu söylemişşin ama ben seni tanıyamadım afedersin üzdüysende helali hoş olsun ama hadi bakalım mutlulugun daim olsun başa kadar    TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı xxpınar

• Yeni Üye
  • *
derin derin
« Yanıtla #3 : Eylül 12, 2008, 03:52:12 ÖS »
teşekkürler  pınar  :)

Ablan Olarak Nickimi Oku Yeter Sanırım..Tuğba Öyle Demiş ::)

Gülümse .....
canım ablam ben teşekkür ederim :)

Çevrimdışı sevil-38

• Yeni Üye
  • *
derin derin
« Yanıtla #4 : Eylül 12, 2008, 04:12:12 ÖS »
teşekkür ederim pınar kardeşim çok güzel bir  şarkı emeğine sağlık

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek