Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/tsstfrm/public_html/Sources/Load.php on line 2074

Notice: Undefined index: googletagged in /home/tsstfrm/public_html/Sources/GoogleTagged-Integrate.php on line 35
Ben Aldırma Nasıl Yapılmalıdır?

Gönderen Konu: Ben Aldırma Nasıl Yapılmalıdır?  (Okunma sayısı 975 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YOLCU

• ÜST YÖNETİCİ
  • *
Ben Aldırma Nasıl Yapılmalıdır?
« : Şubat 13, 2015, 12:12:54 ÖS »
Ameliyatsız Ben Tedavi Yöntemleri Tercih Etmelisiniz
 Cilt üzeri yapılan tedavilerde özellikle Lazer ve Radyo Frekans öne çıkmaktadır. Fakat lazer olmayan bir klinik tedavide asla lazer önermeyecek hatta olabildiğince lazer hakkında olumsuz konuşacaktır. Çünkü lazerle tedavi edilmesinin daha doğru olmasını söylemek o hastayı kaybetmek anlamına gelecektir.
Tüm Benlerde Teknoloji Kullanılaabilir
 Benin yapısı da seçilecek tedavi yöntemini belirleyen etkendir. Cerrahi olarak alınacaksa tüm benlere yapılacak şey aynıdır. Ama teknoloji kullanılacaksa o benin tedavisinde en etkili yöntem seçilir. Tabiî ki tedavi merkezi bu konuda yeterince donanımlıysa çünkü tecrübe ve ciddi bir maddi yatırım gerektirmektedir.
Ben Ameliyatını Neden Önermiyoruz
 Ameliyatla ben tedavisi yapıldığında o benin çapının 2 katı uzunlukta çizgi yada dikişler atılacaktır. Balık kılçığı alınan ben yerine balık kılçığı şeklinde iz kalacaktır. Yıllar içinde kaybolur densede bu iz ömür boyu kalıcıdır. Estetik olarak dikilir, iz kalmaz densede burada tek amaç hastayı ikna etmektir çünkü estetikte dikilse iz kaçınılmazdır.
 Ben Aldırma Ameliyatı Ameliyat Gereksiz Bir Uygulamadır!
 Ben cildin deformasyonu şeklinde gelişen bir oluşum olup, derinliği  cerrahi olarak çıkarmayı gerektirecek kadar birkaç santim derinde değildir. Ciltle paralel olmak zorunda olup, bu sebeple “cerrahi olarak alındığında köküyle alınır ve tekrarlamaz” cümlesi anlamlı değildir. Benler hangi yöntemle alınırsa alınsın doğru bir şekilde alınırsa asla tekrarlamaz. Bugüne kadar yaklaşık 2000 ben tedavisi işleminde bunu gözlemlemiş durumdayız.
Tecrübeli Bir Hekim Gereklidir
 Ben tedavisi konusunda tecrübeli bir doktor hangi benin kötü huylu olabileceği konusunu muayene esnasında fark eder ve gereken vakalarda gerekirse inceleme amaçlı biopsi alır bu şekilde % 99 oranında görülen iyi huylu benler için hastaya extra patoloji masrafı,zaman kaybı,uğraşı ve stres yüklememiş olur. Fakat doktor olmayan güzellik uzmanları vs bu işleri yaptığında ciddi sorun, sıkıntı ve aynı zamanda gereksiz masraflarla ile karşılaşırsınız.
Tedavi Merkezi Teknolojik Yönden Gelişmiş Olmalıdır
 Lazer ,radyo frekans ve elektrokoterin olduğu bir kliniği tercih etmelisiniz. Kanserleşme riski bulunan benler bu yöntemlerin biriyle mutlaka alınmalıdır. Genellikle cerrahi işleme gerek duyulmaz. Bu sayede ameliyatla ben tedavisinden sonra görülebilecek yara iltihaplanması,dikiş açılması,kanama,ameliyat izi,dikiş izi ve ağrı gibi sorunlar yaşanmaz.
Hastayı ameliyata razı etmek amacıyla kullanılan bir diğer yaklaşımsa “ameliyatla alınırsa patolojik tahlili yapılır” şeklindedir. Bu cümlede bilimsel yaklaşımdan uzaktır çünkü alınması planlanan benin kötü huylu olabileceğinden şüpheleniliyorsa punch denilen 0.8 mm çapında aletlerle iz kalmayacak şekilde biopsi alınıp sonucuna göre tedavi belirlenebilir. Bu şekilde yine ameliyat izi bırakmadan ameliyatsız tedavi yapılabilir.
IDEA Klinik Ben Tedavi Merkezi
 Ben tedavisi yaptırmayı düşünen kişi hizmet alacağı yerin teknolojik donanımından ve o kliniğin ben tedavisi konusundaki tecrübesinden emin olmalıdır. Ancak bu şekilde tedavi seçenekleri konusunda şansını kullanmış olur, yoksa birkaç cerrahi alet dışında hiçbir teknolojisi olmayan bir muayenehanede ameliyata razı edilmiş olur. Lazer olmayan bir yerde “lazerle tedavi önermiyorum” yada “radyo frekansla ben tedavisi olmaz” denmesi mantıklı değildir. Tüm hastalıkların tedavisine hergün yenilikler eklenmektedir,atadan kalma usüller giderek yerini teknolojiye bırakmaktadır.Ben tedavisinede teknolojiler yenilik getirmektedir.
https://www.bentedavisi.org/ben-tedavisi-nasil-yapilmali
« Son Düzenleme: Nisan 09, 2017, 11:43:03 ÖÖ Gönderen: Avon »

Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek